Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

wyniki po 3 rundzie

po III rundzie

           
               

Lp

drużyna

mecze

punkty

uzyskane bramki

stracone bramki

wynik

 
 

1

MŁODE WILKI

3

9

15

1

14

 

2

SKLEJKA

3

7

17

8

9

 

3

CZERNIAFKA

3

7

10

8

2

 

4

WARSZAWSKA

2

6

10

3

7

 

5

WYZWOLENIA

3

6

12

7

5

 

6

MŁODA CZERNIAFKA

3

5

11

4

7

 

7

JAGODNE

3

4

10

7

3

 

8

BELPAX-WARMIAK

3

4

13

12

1

 

9

LZS SNOPKI

2

4

4

3

1

 

10

BLACH-DEK

3

4

8

8

0

 

11

CHŁOPAKI Z PODWÓRKA

3

0

4

13

-9

 

12

MŁODZIEŻOWCY

3

0

4

13

-9

 

13

WARSZAWSKA JUNIOR

3

0

6

20

-14

 

14

GAŁCZYNIAK

3

0

3

20

-17

 

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

1

Biedrzycki Andrzej

6

 

33

Alicki Krzysztof

1

2

Hermasz Adrian

6

 

34

Bednarski Marek

1

3

Rejmentowski Łukasz

6

 

35

Borzymowski Mariusz

1

4

Galanek Mateusz

5

 

36

Chorosz Tomasz

1

5

Gutowski Błażej

4

 

37

Cichy Rafał

1

6

Mogilski Mariusz

4

 

38

Czerwiński Krzysztof

1

7

Pikóra Wojciech

4

 

39

Długozima Jakub

1

8

Reczek Piotr

4

 

40

Duda Tomasz

1

9

Augustyński Zbigniew

3

 

41

Gałązka Dariusz

1

10

Karpowicz Adrian

3

 

42

Hamernik Dawid

1

11

Koszewski Rafał

3

 

43

Janicki Krzysztof

1

12

Milarski Michał

3

 

44

Jurczak Maciej

1

13

Poświata Sebastian

3

 

45

Kakowski Tomasz

1

14

Skarżyński Łukasz

3

 

46

Kalwejt Jacek

1

15

Waszkiewicz Adam

3

 

47

Kibitlewski Adrian

1

16

Waszkiewicz Tadeusz

3

 

48

Kowalczyk Mateusz

1

17

Zaczkowski Sebastian

3

 

49

Kowalczyk Piotr

1

18

Blok Marcin

2

 

50

Łogiński Sylwester

1

19

Czarnecki Rafał

2

 

51

Malinowski Mateusz

1

20

Dębek Krystian

2

 

52

Mieczkowski Tomek

1

21

Hałaburda Patryk

2

 

53

Pijanowski Andrzej

1

22

Kowalczyk Paweł

2

 

54

Skrzecz Łukasz

1

23

Malinowski Artur

2

 

55

Skrzecz Zbigniew

1

24

Malinowski Ireneusz

2

 

56

Smaka Michał

1

25

Nosek Radosław

2

 

57

Sparzak Piotr

1

26

Ostrowski Stefan

2

 

58

Wasiulewski Paweł

1

27

Romachow Mateusz

2

 

59

Waszkiewicz Łukasz

1

28

samobójcze

2

 

60

Waszkiewicz Maciej

1

29

Sobiewski Kamil

2

 

61

Waszkiewicz Marek

1

30

Trześniewski Rafał

2

 

62

Wójtowicz Przemysław

1

31

Ziętek Mariusz

2

 

63

Wysokiński Norbert

1

32

Żbikowski Piotr

2

 

64

Zaczkowski Hubert

1

 

Pisz, 05-12-2009 Sporządził: Magdalena Kluzińska

Data powstania: poniedziałek, 7 gru 2009 11:55
Data opublikowania: poniedziałek, 7 gru 2009 12:06
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 1953 razy