Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

wyniki po 9 rundzie

Lp

drużyna

mecze

punkty

uzyskane bramki

stracone bramki

wynik

 
 

1

WARSZAWSKA

9

27

38

9

29

 

2

BELPAX-WARMIAK

9

18

38

18

20

 

3

SKLEJKA

9

18

33

20

13

 

4

MŁODA CZERNIAFKA

9

17

37

15

22

 

5

CZERNIAFKA

9

17

30

17

13

 

6

JAGODNE

9

17

28

16

12

 

7

WYZWOLENIA

9

16

35

21

14

 

8

MŁODE WILKI

9

16

28

16

12

 

9

LZS SNOPKI

9

16

22

22

0

 

10

BLACH- DEK

9

10

23

33

-10

 

11

MŁODZIEŻOWCY

9

6

19

33

-14

 

12

WARSZAWSKA JUNIOR

9

3

17

56

-39

 

13

CHŁOPAKI Z PODWÓRKA

9

0

15

40

-25

 

14

GAŁCZYNIAK

9

0

10

57

-47

 
       

373

373

   

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

1

Mogilski Mariusz

15

 

54

Andrzejewski Sebastian

2

2

Gutowski Błażej

14

 

55

Baranowski Łukasz

2

3

Pikóra Wojciech

13

 

56

Bednarski Marek

2

4

Malinowski Artur

12

 

57

Bogdański Adam

2

5

Biedrzycki Andrzej

10

 

58

Choiński Norbert

2

6

Galanek Mateusz

9

 

59

Chorosz Tomasz

2

7

Hermasz Adrian

9

 

60

Czarnecki Rafał

2

8

Koszewski Rafał

9

 

61

Czerniak Damian

2

9

Malinowski Grzegorz

8

 

62

Hamernik Dawid

2

10

Rafałowski Robert

8

 

63

Łajewski Paweł

2

11

Reczek Piotr

8

 

64

Malinowski Ireneusz

2

12

Hałaburda Patryk

7

 

65

Ostrowski Stefan

2

13

Rejmentowski Łukasz

7

 

66

Sobiewski Kamil

2

14

Wasiulewski Paweł

7

 

67

Stachelek Jarek

2

15

Waszkiewicz Adam

7

 

68

Waszkiewicz Czarek

2

16

Mieczkowski Tomasz

6

 

69

Waszkiewicz Maciej

2

17

Sieruta Wojciech

6

 

70

Zaczkowski Adrian

2

18

Skarżyński Łukasz

6

 

71

Ziętek Mariusz

2

19

Trześniewski Rafał

6

 

72

Banach Adrian

1

20

Zaczkowski Hubert

6

 

73

Cichy Rafał

1

21

Żbikowski Piotr

6

 

74

Dębek Łukasz

1

22

Dębek Krystian

5

 

75

Galanek Kamil

1

23

Duda Tomasz

5

 

76

Głowacki Maciej

1

24

Kowalczyk Michał

5

 

77

Guzik Rafał

1

25

Kowalczyk Piotr

5

 

78

Jurczak Maciej

1

26

Nosek Radosław

5

 

79

Kakowski Tomasz

1

27

Poświata Sebastian

5

 

80

Kalwejt Jacek

1

28

Sznaza Tomasz

5

 

81

Kołowajtys Tomasz

1

29

Wysokiński Norbert

5

 

82

Kryszajtys Bartosz

1

30

Zach Patryk

5

 

83

Łogiński Sylwester

1

31

Blok Marcin

4

 

84

Łosiak Mateusz

1

32

Czerwiński Krzysztof

4

 

85

Malinowski Mateusz

1

33

Długozima Jakub

4

 

86

Młynarczyk Dawid

1

34

Gałązka Dariusz

4

 

87

Niecikowski Rafał

1

35

Karpowicz Adrian

4

 

88

Pietrzyk Łukasz

1

36

Kowalczyk Mateusz

4

 

89

Pijanowski Andrzej

1

37

Milarski Michał

4

 

90

Prześniak Paweł

1

38

Romachow Mateusz

4

 

91

Rejmentowski Marcin

1

39

samobójcze

4

 

92

Remiszewski Łukasz

1

40

Skaradziński Daniel

4

 

93

Skrzecz Zbigniew

1

41

Sztrom Bartłomiej

4

 

94

Smaka Michał

1

42

Zaczkowski Sebastian

4

 

95

Sparzak Piotr

1

43

Augustyński Zbigniew

3

 

96

Stachelek Damian

1

44

Borzymowski Mariusz

3

 

97

Święczkowski Grzegorz

1

45

Dobrowolski Rafał

3

 

98

Turolski Maciej

1

46

Janicki Łukasz

3

 

99

Waszkiewicz Łukasz

1

47

Kibitlewski Adrian

3

 

100

Waszkiewicz Marek

1

48

Kowalczyk Paweł

3

 

101

Wójtowicz Przemysław

1

49

Lenio Karol

3

 

102

Wygnał Ernest

1

50

Pisowodzki Marcin

3

 

103

Zejer Hubert

1

51

Skrzecz Łukasz

3

 

104

Żbikowski Łukasz

1

52

Waszkiewicz Tadeusz

3

       

53

Alicki Krzysztof

2

       

 

Data powstania: poniedziałek, 1 lut 2010 13:19
Data opublikowania: poniedziałek, 1 lut 2010 13:26
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 1778 razy