Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

wyniki po 11 rundzie

Lp

drużyna

mecze

punkty

uzyskane bramki

stracone bramki

wynik

 
 

1

WARSZAWSKA

11

33

43

10

33

 

2

SKLEJKA

11

24

39

21

18

 

3

MŁODA CZERNIAFKA

11

23

48

19

29

 

4

WYZWOLENIA

11

22

42

25

17

 

5

BELPAX-WARMIAK

11

21

50

21

29

 

6

JAGODNE

11

20

36

19

17

 

7

CZERNIAFKA

11

20

35

21

14

 

8

LZS SNOPKI

11

19

24

26

-2

 

9

MŁODE WILKI

11

16

32

25

7

 

10

BLACH- DEK

11

10

27

42

-15

 

11

MŁODZIEŻOWCY

11

9

25

41

-16

 

12

WARSZAWSKA JUNIOR

11

4

21

70

-49

 

13

GAŁCZYNIAK

11

1

13

62

-49

 

14

CHŁOPAKI Z PODWÓRKA

11

0

15

48

-33

 
       

450

450

   

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

1

Mogilski Mariusz

21

 

58

Waszkiewicz Tadeusz

3

2

Gutowski Błażej

17

 

59

Wiśniewski Karol

3

3

Malinowski Artur

14

 

60

Zaczkowski Adrian

3

4

Biedrzycki Andrzej

13

 

61

Alicki Krzysztof

2

5

Pikóra Wojciech

13

 

62

Andrzejewski Sebastian

2

6

Rafałowski Robert

11

 

63

Banach Damian

2

7

Koszewski Rafał

10

 

64

Bednarski Marek

2

8

Galanek Mateusz

9

 

65

Bogdański Adam

2

9

Hermasz Adrian

9

 

66

Choiński Norbert

2

10

Malinowski Grzegorz

9

 

67

Czarnecki Rafał

2

11

Reczek Piotr

9

 

68

Czerniak Damian

2

12

Rejmentowski Łukasz

9

 

69

Głowacki Maciej

2

13

Żbikowski Piotr

8

 

70

Kalwejt Jacek

2

14

Blok Marcin

7

 

71

Łajewski Paweł

2

15

Hałaburda Patryk

7

 

72

Malinowski Ireneusz

2

16

Mieczkowski Tomasz

7

 

73

Ostrowski Stefan

2

17

samobójcze

7

 

74

Stachelek Damian

2

18

Sieruta Wojciech

7

 

75

Stachelek Jarek

2

19

Trześniewski Rafał

7

 

76

Święczkowski Grzegorz

2

20

Wasiulewski Paweł

7

 

77

Waszkiewicz Łukasz

2

21

Waszkiewicz Adam

7

 

78

Waszkiewicz Maciej

2

22

Zaczkowski Hubert

7

 

79

Ziętek Mariusz

2

23

Karpowicz Adrian

6

 

80

Żbikowski Łukasz

2

24

Kowalczyk Piotr

6

 

81

Banach Adrian

1

25

Nosek Radosław

6

 

82

Bierc Grzegorz

1

26

Skaradziński Daniel

6

 

83

Cichy Rafał

1

27

Skarżyński Łukasz

6

 

84

Czarnecki Wojciech

1

28

Wysokiński Norbert

6

 

85

Dębek Łukasz

1

29

Zach Patryk

6

 

86

Galanek Kamil

1

30

Dębek Krystian

5

 

87

Jurczak Bartłomiej

1

31

Długozima Jakub

5

 

88

Jurczak Maciej

1

32

Duda Tomasz

5

 

89

Kakowski Tomasz

1

33

Gałązka Dariusz

5

 

90

Kołowajtys Tomasz

1

34

Kowalczyk Michał

5

 

91

Kryszajtys Bartosz

1

35

Poświata Sebastian

5

 

92

Kuna Marek

1

36

Sznaza Tomasz

5

 

93

Łogiński Sylwester

1

37

Zaczkowski Sebastian

5

 

94

Łosiak Mateusz

1

38

Borzymowski Mariusz

4

 

95

Malinowski Mateusz

1

39

Czerwiński Krzysztof

4

 

96

Młynarczyk Dawid

1

40

Guzik Rafał

4

 

97

Niecikowski Rafał

1

41

Janicki Łukasz

4

 

98

Pietrzyk Łukasz

1

42

Kowalczyk Mateusz

4

 

99

Pijanowski Andrzej

1

43

Milarski Michał

4

 

100

Prześniak Paweł

1

44

Pisowodzki Marcin

4

 

101

Rejmentowski Marcin

1

45

Romachow Mateusz

4

 

102

Remiszewski Łukasz

1

46

Skrzecz Łukasz

4

 

103

Siergiej Grzegorz

1

47

Sztrom Bartłomiej

4

 

104

Skrzecz Zbigniew

1

48

Waszkiewicz Czarek

4

 

105

Smaka Michał

1

49

Augustyński Zbigniew

3

 

106

Sobiewski Bartek

1

50

Baranowski Łukasz

3

 

107

Sparzak Piotr

1

51

Chorosz Tomasz

3

 

108

Turolski Maciej

1

52

Dobrowolski Rafał

3

 

109

Waszkiewicz Marek

1

53

Hamernik Dawid

3

 

110

Wójtowicz Przemysław

1

54

Kibitlewski Adrian

3

 

111

Wygnał Ernest

1

55

Kowalczyk Paweł

3

 

112

Zaborowski Tomasz

1

56

Lenio Karol

3

 

113

Zejer Hubert

1

57

Sobiewski Kamil

3

       

 

Data powstania: poniedziałek, 15 lut 2010 11:26
Data opublikowania: poniedziałek, 15 lut 2010 11:32
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 1850 razy