Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

wyniki po 12 rundzie

Lp

drużyna

mecze

punkty

uzyskane bramki

stracone bramki

wynik

 
 

1

WARSZAWSKA

12

33

47

16

31

 

2

SKLEJKA

12

27

44

22

22

 

3

WYZWOLENIA

12

25

48

29

19

 

4

BELPAX-WARMIAK

12

24

49

22

27

 

5

MŁODA CZERNIAFKA

12

23

53

22

31

 

6

CZERNIAFKA

12

23

37

21

16

 

7

JAGODNE

12

20

41

24

17

 

8

LZS SNOPKI

12

19

25

31

-6

 

9

MŁODE WILKI

12

19

34

26

8

 

10

BLACH- DEK

12

10

29

46

-17

 

11

MŁODZIEŻOWCY

12

9

30

51

-21

 

12

WARSZAWSKA JUNIOR

12

7

31

75

-44

 

13

CHŁOPAKI Z PODWÓRKA

12

3

16

68

-52

 

14

GAŁCZYNIAK

12

1

19

50

-31

 

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

1

Mogilski Mariusz

21

 

60

Lenio Karol

3

2

Gutowski Błażej

18

 

61

Sobiewski Kamil

3

3

Malinowski Artur

16

 

62

Zaczkowski Adrian

3

4

Biedrzycki Andrzej

14

 

63

Choiński Norbert

3

5

Pikóra Wojciech

13

 

64

Czarnecki Rafał

3

6

Rafałowski Robert

11

 

65

Czerniak Damian

3

7

Koszewski Rafał

11

 

66

Głowacki Maciej

3

8

Hermasz Adrian

10

 

67

Kalwejt Jacek

3

9

Reczek Piotr

10

 

68

Stachelek Jarek

3

10

Rejmentowski Łukasz

10

 

69

Święczkowski Grzegorz

3

11

Skaradziński Daniel

10

 

70

Waszkiewicz Łukasz

3

12

Galanek Mateusz

9

 

71

Ziętek Mariusz

3

13

Malinowski Grzegorz

9

 

72

Niecikowski Rafał

3

14

Hałaburda Patryk

9

 

73

Rejmentowski Marcin

3

15

Waszkiewicz Adam

9

 

74

Alicki Krzysztof

2

16

Żbikowski Piotr

8

 

75

Andrzejewski Sebastian

2

17

Sieruta Wojciech

8

 

76

Banach Damian

2

18

Zaczkowski Hubert

8

 

77

Bednarski Marek

2

19

Blok Marcin

7

 

78

Bogdański Adam

2

20

Mieczkowski Tomasz

7

 

79

Malinowski Ireneusz

2

21

samobójcze

7

 

80

Ostrowski Stefan

2

22

Trześniewski Rafał

7

 

81

Stachelek Damian

2

23

Wasiulewski Paweł

7

 

82

Żbikowski Łukasz

2

24

Karpowicz Adrian

6

 

83

Zaborowski Tomasz

2

25

Kowalczyk Piotr

6

 

84

Siergier Grzegorz

2

26

Nosek Radosław

6

 

85

Banach Adrian

1

27

Skarżyński Łukasz

6

 

86

Bierc Grzegorz

1

28

Wysokiński Norbert

6

 

87

Chaberek Piotr

1

29

Zach Patryk

6

 

88

Cichy Rafał

1

30

Duda Tomasz

6

 

89

Czarnecki Wojciech

1

31

Dębek Krystian

5

 

90

Dębek Łukasz

1

32

Długozima Jakub

5

 

91

Galanek Kamil

1

33

Gałązka Dariusz

5

 

92

Gołaś Daniel

1

34

Kowalczyk Michał

5

 

93

Jurczak Bartłomiej

1

35

Guzik Rafał

5

 

94

Jurczak Maciej

1

36

Poświata Sebastian

5

 

95

Kakowski Tomasz

1

37

Sznaza Tomasz

5

 

96

Kołowajtys Tomasz

1

38

Zaczkowski Sebastian

5

 

97

Kryszajtys Bartosz

1

39

Waszkiewicz Czarek

5

 

98

Kulikowski Marcin

1

40

Kibitlewski Adrian

5

 

99

Kuna Marek

1

41

Waszkiewicz Maciej

5

 

100

Łogiński Sylwester

1

42

Borzymowski Mariusz

4

 

101

Łosiak Mateusz

1

43

Czerwiński Krzysztof

4

 

102

Malinowski Mateusz

1

44

Janicki Łukasz

4

 

103

Młynarczyk Dawid

1

45

Kowalczyk Mateusz

4

 

104

Pietrzyk Łukasz

1

46

Milarski Michał

4

 

105

Pijanowski Andrzej

1

47

Pisowodzki Marcin

4

 

106

Prześniak Paweł

1

48

Romachow Mateusz

4

 

107

Remiszewski Łukasz

1

49

Skrzecz Łukasz

4

 

108

Siergiej Grzegorz

1

50

Sztrom Bartłomiej

4

 

109

Skrzecz Zbigniew

1

51

Chorosz Tomasz

4

 

110

Smaka Michał

1

52

Hamernik Dawid

4

 

111

Sobiewski Bartek

1

53

Baranowski Łukasz

4

 

112

Sparzak Piotr

1

54

Waszkiewicz Tadeusz

4

 

113

Sylwester Duda

1

55

Wiśniewski Karol

4

 

114

Turolski Maciej

1

56

Łajewski Paweł

4

 

115

Waszkiewicz Marek

1

57

Augustyński Zbigniew

3

 

116

Wójtowicz Przemysław

1

58

Dobrowolski Rafał

3

 

117

Wygnał Ernest

1

59

Kowalczyk Paweł

3

 

118

Zejer Hubert

1

 

Data powstania: poniedziałek, 1 mar 2010 11:09
Data opublikowania: poniedziałek, 1 mar 2010 11:14
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 1664 razy