Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

wyniki - FINAŁ

I miejsce – Drużyna WARSZAWSKA

II miejsce – Drużyna SKLEJKA

III miejsce – Drużyna BELPAX-WARMIAK

Najlepszy Strzelec – Mariusz Mogilski

Najstarszy Piłkarz – Mieczysław Pietrzyk

Najlepszy Piłkarz – Adam Waszkiewicz

Najlepszy Bramkarz – Maciej Turolski

Drużyna Fair Play – CHŁOPAKI Z PODWÓRKA

 

Lp

drużyna

mecze

punkty

uzyskane bramki

stracone bramki

wynik

 
 

1

WARSZAWSKA

13

36

50

16

34

 

2

SKLEJKA

13

27

44

25

19

*

3

BELPAX-WARMIAK

13

27

55

26

29

 

4

CZERNIAFKA

13

26

44

26

18

**

5

WYZWOLENIA

13

26

50

31

19

 

6

MŁODA CZERNIAFKA

13

24

55

24

31

 

7

LZS SNOPKI

13

22

31

35

-4

 

8

JAGODNE

13

21

43

26

17

 

9

MŁODE WILKI

13

19

39

33

6

 

10

BLACH- DEK

13

10

33

52

-19

 

11

MŁODZIEŻOWCY

13

10

32

53

-21

 

12

WARSZAWSKA JUNIOR

13

7

35

81

-46

 

13

GAŁCZYNIAK

13

4

21

50

-29

 

14

CHŁOPAKI Z PODWÓRKA

13

3

16

70

-54

 
               

*

bezpośrednie spotkanie Belpax-Warmiak – Sklejka, wygrała Sklejka

   

**

bezpośrednie spotkanie Wyzwolenia – CzerniaFka, wygrała CzerniaFka

   

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

1

Mogilski Mariusz

21

 

61

Romachow Mateusz

4

2

Gutowski Błażej

18

 

62

Skrzecz Łukasz

4

3

Malinowski Artur

16

 

63

Sobiewski Kamil

4

4

Biedrzycki Andrzej

14

 

64

Waszkiewicz Tadeusz

4

5

Pikóra Wojciech

13

 

65

Augustyński Zbigniew

3

6

Reczek Piotr

12

 

66

Czerniak Damian

3

7

Hermasz Adrian

11

 

67

Kalwejt Jacek

3

8

Koszewski Rafał

11

 

68

Kowalczyk Paweł

3

9

Rafałowski Robert

11

 

69

Lenio Karol

3

10

Rejmentowski Łukasz

10

 

70

Niecikowski Rafał

3

11

Skaradziński Daniel

10

 

71

Stachelek Jarek

3

12

Galanek Mateusz

9

 

72

Waszkiewicz Łukasz

3

13

Hałaburda Patryk

9

 

73

Zaczkowski Adrian

3

14

Malinowski Grzegorz

9

 

74

Ziętek Mariusz

3

15

Waszkiewicz Adam

9

 

75

Alicki Krzysztof

2

16

Duda Tomasz

8

 

76

Andrzejewski Sebastian

2

17

Guzik Rafał

8

 

77

Banach Damian

2

18

Nosek Radosław

8

 

78

Bednarski Marek

2

19

Sieruta Wojciech

8

 

79

Bogdański Adam

2

20

Trześniewski Rafał

8

 

80

Malinowski Ireneusz

2

21

Wasiulewski Paweł

8

 

81

Ostrowski Stefan

2

22

Zaczkowski Hubert

8

 

82

Siergier Grzegorz

2

23

Żbikowski Piotr

8

 

83

Stachelek Damian

2

24

Blok Marcin

7

 

84

Zaborowski Tomasz

2

25

Dębek Krystian

7

 

85

Żbikowski Łukasz

2

26

Kowalczyk Piotr

7

 

86

Banach Adrian

1

27

Mieczkowski Tomasz

7

 

87

Bierc Grzegorz

1

28

samobójcze

7

 

88

Chaberek Piotr

1

29

Skarżyński Łukasz

7

 

89

Cichy Rafał

1

30

Waszkiewicz Maciej

7

 

90

Czarnecki Wojciech

1

31

Wysokiński Norbert

7

 

91

Dębek Łukasz

1

32

Zaczkowski Sebastian

7

 

92

Gołaś Daniel

1

33

Gałązka Dariusz

6

 

93

Jurczak Bartłomiej

1

34

Janicki Łukasz

6

 

94

Jurczak Maciej

1

35

Karpowicz Adrian

6

 

95

Kakowski Tomasz

1

36

Łajewski Paweł

6

 

96

Kołowajtys Tomasz

1

37

Poświata Sebastian

6

 

97

Kryszajtys Bartosz

1

38

Zach Patryk

6

 

98

Kulikowski Marcin

1

39

Borzymowski Mariusz

5

 

99

Kuna Marek

1

40

Chorosz Tomasz

5

 

100

Łogiński Sylwester

1

41

Czerwiński Krzysztof

5

 

101

Łosiak Mateusz

1

42

Długozima Jakub

5

 

102

Malinowski Mateusz

1

43

Kibitlewski Adrian

5

 

103

Młynarczyk Dawid

1

44

Kowalczyk Michał

5

 

104

Młynarczyk Kamil

1

45

Rejmentowski Marcin

5

 

105

Pietrzyk Łukasz

1

46

Sznaza Tomasz

5

 

106

Pijanowski Andrzej

1

47

Sztrom Bartłomiej

5

 

107

Prześniak Paweł

1

48

Święczkowski Grzegorz

5

 

108

Remiszewski Łukasz

1

49

Waszkiewicz Czarek

5

 

109

Siergiej Grzegorz

1

50

Wiśniewski Karol

5

 

110

Skrzecz Zbigniew

1

51

Baranowski Łukasz

4

 

111

Smaka Michał

1

52

Choiński Norbert

4

 

112

Sobiewski Bartek

1

53

Czarnecki Rafał

4

 

113

Sparzak Piotr

1

54

Dobrowolski Rafał

4

 

114

Sylwester Duda

1

55

Galanek Kamil

4

 

115

Turolski Maciej

1

56

Głowacki Maciej

4

 

116

Waszkiewicz Marek

1

57

Hamernik Dawid

4

 

117

Wójtowicz Przemysław

1

58

Kowalczyk Mateusz

4

 

118

Wygnał Ernest

1

59

Milarski Michał

4

 

119

Zejer Hubert

1

60

Pisowodzki Marcin

4

       

 

Data powstania: poniedziałek, 1 mar 2010 12:02
Data opublikowania: wtorek, 2 mar 2010 10:00
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 2191 razy