Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

TERMINARZ ROZGRYWEK XI edycji Ligi Halowej Piłki Nożnej 2009/2010

Runda I (21.11.09)

 

Runda V (19.12.09)

 

Runda IX (30.01.10)

 

Runda XIII (27.02.10)

Blach-Dek

Młode Wilki

 

Warszawska

Młoda CzerniaFka

 

CzerniaFka

Blach-Dek

 

Warszawska

Sklejka

Gałczyniak

Sklejka

 

Jagodne

Blach-Dek

 

Chłopaki z Podwórka

Młoda CzerniaFka

 

Młoda CzerniaFka

Jagodne

Warszawska Junior

Jagodne

 

Wyzwolenia

Gałczyniak

 

Młodzieżowcy

Młode Wilki

 

CzerniaFka

Młode Wilki

Wyzwolenia

CzerniaFka

 

CzerniaFka

Sklejka

 

Jagodne

Sklejka

 

LZS Snopki

Warszawska Junior

Młoda CzerniaFka

Młodzieżowscy

 

Warszawska Junior

Młode Wilki

 

Warszawska

Warszawska Junior

 

Chłopaki z Podwórka

Gałczyniak

LZS Snopki

Warszawska

 

Chłopaki z podwórka

LZS Snopki

 

LZS Snopki

Wyzwolenia

 

Młodzieżowcy

Wyzwolenia

Belpax - Warmiak

Chłopaki z Podwórka

 

Belpax - Warmiak

Młodzieżowcy

 

Belpax - Warmiak

Gałczyniak

 

Belpax - Warmiak

Blach-Dek

Runda II (28.11.09)

 

Runda VI (09.01.10)

 

Runda X (06.02.10)

     

Warszawska Junior

Sklejka

 

Chłopaki z podwórka

Wyzwolenia

 

Młodzieżowcy

Jagodne

     

Chłopaki z Podwórka

Młode Wilki

 

CzerniaFka

Jagodne

 

LZS Snopki

CzerniaFka

     

LZS Snopki

Młodzieżowscy

 

LZS Snopki

Gałczyniak

 

Chłopaki z podwórka

Sklejka

     

Gałczyniak

Blach-Dek

 

Młodzieżowscy

Sklejka

 

Warszawska

Gałczyniak

     

Młoda CzerniaFka

CzerniaFka

 

Młoda CzerniaFka

Warszawska Junior

 

Młoda CzerniaFka

Młode Wilki

     

Wyzwolenia

Jagodne

 

Warszawska

Blach-Dek

 

Wyzwolenia

Blach-Dek

     

Belpax - Warmiak

Warszawska

 

Belpax - Warmiak

Młode Wilki

 

Belpax - Warmiak

Warszawska Junior

     

Runda III (05.12.09)

 

Runda VII (16.01.10)

 

Runda XI (13.02.10)

     

Chłopaki z Podwórka

Warszawska

 

Chłopaki z Podwórka

Jagodne

 

Warszawska Junior

Gałczyniak

     

Sklejka

Blach-Dek

 

LZS Snopki

Blach-Dek

 

Wyzwolenia

Młode Wilki

     

Wyzwolenia

Warszawska Junior

 

CzerniaFka

Warszawska Junior

 

LZS Snopki

Jagodne

     

Gałczyniak

Młode Wilki

 

Młoda CzerniaFka

Sklejka

 

Młoda CzerniaFka

Blach-Dek

     

Młodzieżowscy

CzerniaFka

 

Młodziezowcy

Gałczyniak

 

Chłopaki z podwórka

Młodzieżowcy

     

LZS Snopki

Młoda CzerniaFka

 

Warszawska

Młode Wilki

 

Warszawska

CzerniaFka

     

Belpax - Warmiak

Jagodne

 

Belpax - Warmiak

Wyzwolenia

 

Belpax - Warmiak

Sklejka

     

Runda IV (12.12.09)

 

Runda VIII (23.01.10)

 

Runda XII (20.02.10)

     

Warszawska Junior

Blach-Dek

 

Młoda CzerniaFka

Gałczyniak

 

LZS Snopki

Sklejka

     

Sklejka

Młode Wilki

 

LZS Snopki

Młode Wilki

 

Jagodne

Młode Wilki

     

Jagodne

Gałczyniak

 

Chłopaki z Podwórka

Warszawska Junior

 

Chłopaki z podwórka

Blach-Dek

     

Młoda CzerniaFka

Wyzwolenia

 

Warszawska

Jagodne

 

Warszawska

Wyzwolenia

     

Chłopaki z podwórka

CzerniaFka

 

Młodzieżowcy

Blach-Dek

 

CzerniaFka

Gałczyniak

     

Warszawska

Młodzieżowcy

 

Wyzwolenia

Sklejka

 

Młodzieżowcy

Warszawska Junior

     

Belpax - Warmiak

LZS Snopki

 

Belpax - Warmiak

CzerniaFka

 

Belpax - Warmiak

Młoda CzerniaFka

     

 

Data powstania: wtorek, 24 lis 2009 10:30
Data opublikowania: wtorek, 24 lis 2009 13:39
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 4587 razy