Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po VI rundzie

po VI rundzie

           
               

Lp

drużyna

mecze

punkty

uzyskane bramki

stracone bramki

wynik

 
 

1

Warszawska

6

13

25

12

13

 

2

Młode Wilki

5

13

20

7

13

 

3

Wyzwolenia

6

12

20

12

8

 

4

Gałczyniak

6

12

16

13

3

 

5

Leo Team

5

10

12

10

2

 

6

Drago

5

9

13

4

9

 

7

Snopki

5

6

12

13

-1

 

8

Czerniafka

5

4

10

12

-2

 

9

Młoda Czerniafka

5

4

8

12

-4

 

10

Mix Team

6

4

16

29

-13

 

11

Młode Orły

6

0

6

34

-28

 

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

1

Wiśniewski Karol

9

 

35

Dębkowski Daniel

1

2

Malinowski Artur

6

 

36

Duda Mateusz

1

3

Malinowski Grzegorz

6

 

37

Filipkowski Bartek

1

4

Nosek Radosław

6

 

38

Głowacki Maciej

1

5

Radkiewicz Dawid

6

 

39

Gromiec Patryk

1

6

Chudzik Krystian

5

 

40

Gruszczyński Artur

1

7

Dobrowolski Rafał

5

 

41

Gugnacki Karol

1

8

Hałaburda Patryk

5

 

42

Kakowski Tomasz

1

9

Kalwejt Jacek

5

 

43

Koszewski Rafał

1

10

Pikóra Wojciech

5

 

44

Kowalczyk Paweł

1

11

Poświata Sebastian

5

 

45

Kroniewski Karol

1

12

Romachow Mateusz

5

 

46

Kuna Marek

1

13

Cichy Rafał

4

 

47

Listowski Piotr

1

14

Mięsak Łukasz

4

 

48

Łajewski Paweł

1

15

Ostrowski Stefan

4

 

49

Obrycki Adam

1

16

Wesołowski Cezary

4

 

50

Rutkowski Krzysztof

1

17

Galanek Mateusz

4

 

51

Skrzecz Łukasz

1

18

Gutowski Błażej

3

 

52

Smaka Michał

1

19

Ladziński Mateusz

3

 

53

Sobieski Kamil

1

20

Malinowski Ireneusz

3

 

54

Sparzak Piotr

1

21

Rejmentowski Łukasz

3

 

55

Stachelek Tomasz

1

22

Trześniewski Rafał

3

 

56

Wasiulewski Paweł

1

23

Zach Patryk

3

 

57

Wysokiński Norbert

1

24

Blok Marcin

2

 

58

Żuk Mateusz

1

25

Owsianko Paweł

2

 

59

Choiński Norbert

1

26

Papież Daniel

2

 

60

Czerwiński Krzysztof

1

27

Pisowocki Marcin

2

 

61

Biedrzycki Andrzej

1

28

Rejmentowski Marcin

2

 

62

Waszkiewicz Adrian

1

29

Romanowski Krzysztof

2

 

63

Waszkiewicz Adam

1

30

Rudnicki Witold

2

 

64

Kucharski Tomasz

1

31

Waszkiewicz Cezary

2

 

65

Jędra Kamil

1

32

Zaczkowski Adrian

2

       

33

Czarnecki Rafał

2

       

34

Dębek Krystian

1

       

 

Data powstania: poniedziałek, 24 sty 2011 14:59
Data opublikowania: poniedziałek, 24 sty 2011 15:02
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2005 razy