Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po VIII rundzie

po VIII rundzie

           
               

Lp

drużyna

mecze

punkty

uzyskane bramki

stracone bramki

wynik

 
 

1

Młode Wilki

7

19

28

12

16

 

2

Warszawska

8

17

32

18

14

 

3

Leo Team

7

14

19

15

4

 

4

Wyzwolenia

8

13

24

17

7

 

5

Gałczyniak

8

12

19

19

0

 

6

Drago

7

10

17

10

7

 

7

Snopki

7

9

19

21

-2

 

8

Młoda Czerniafka

7

7

19

18

1

 

9

Czerniafka

7

7

15

17

-2

 

10

Mix Team

7

7

22

33

-11

 

11

Młode Orły

7

0

8

42

-34

 
   

80

115

222

222

0

 

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

1

Gutowski Błażej

9

 

40

Owsianko Paweł

2

2

Wiśniewski Karol

9

 

41

Papież Daniel

2

3

Nosek Radosław

8

 

42

Pisowocki Marcin

2

4

Radkiewicz Dawid

8

 

43

Rudnicki Witold

2

5

Dobrowolski Rafał

7

 

44

Sparzak Piotr

2

6

Malinowski Artur

7

 

45

Waszkiewicz Adam

2

7

Malinowski Grzegorz

7

 

46

Waszkiewicz Cezary

2

8

Pikóra Wojciech

7

 

47

Barański Łukasz

1

9

Poświata Sebastian

6

 

48

Buczyński Karol

1

10

Rejmentowski Marcin

6

 

49

Chorosz Piotr

1

11

Romachow Mateusz

6

 

50

Chorosz Tomasz

1

12

Trześniewski Rafał

6

 

51

Czerniak Damian

1

13

Chudzik Krystian

5

 

52

Czerwiński Krzysztof

1

14

Galanek Mateusz

5

 

53

Dębkowski Daniel

1

15

Hałaburda Patryk

5

 

54

Duda Mateusz

1

16

Kalwejt Jacek

5

 

55

Filipkowski Bartek

1

17

Ladziński Mateusz

5

 

56

Galanek Kamil

1

18

Mięsak Łukasz

5

 

57

Głowacki Maciej

1

19

Żuk Mateusz

5

 

58

Gromiec Patryk

1

20

Cichy Rafał

4

 

59

Gruszczyński Rafał

1

21

Ostrowski Stefan

4

 

60

Gugnacki Karol

1

22

Rejmentowski Łukasz

4

 

61

Jędra Kamil

1

23

Wesołowski Cezary

4

 

62

Kibiłko Mateusz

1

24

Dębek Krystian

3

 

63

Kowalczyk Paweł

1

25

Malinowski Ireneusz

3

 

64

Kroniewski Karol

1

26

Romanowski Krzysztof

3

 

65

Krystjaniak Mariusz

1

27

Wysokiński Norbert

3

 

66

Kucharski Tomasz

1

28

Zach Patryk

3

 

67

Listowski Piotr

1

29

Zaczkowski Adrian

3

 

68

Łajewski Paweł

1

30

Biedrzycki Andrzej

2

 

69

Maciejewski Maciej

1

31

Blok Marcin

2

 

70

Rafałowski Robert

1

32

Borzymowski Mariusz

2

 

71

Rutkowski Krzysztof

1

33

Choiński Norbert

2

 

72

Skrzecz Łukasz

1

34

Czarnecki Rafał

2

 

73

Smaka Michał

1

35

Gruszczyński Artur

2

 

74

Sobieski Kamil

1

36

Kakowski Tomasz

2

 

75

Stachelek Tomasz

1

37

Koszewski Rafał

2

 

76

Sztrom Bartek

1

38

Kuna Marek

2

 

77

Wasiulewski Paweł

1

39

Obrycki Adam

2

 

78

Waszkiewicz Adrian

1

       

79

Żbikowski Piotr

1

 

Data powstania: poniedziałek, 7 lut 2011 12:00
Data opublikowania: poniedziałek, 7 lut 2011 12:04
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2026 razy