Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po IX rundzie

po IX rundzie

           
               

Lp

drużyna

mecze

punkty

uzyskane bramki

stracone bramki

wynik

 
 

1

Młode Wilki

8

19

28

14

14

 

2

Warszawska

8

17

32

18

14

 

3

Leo Team

8

17

21

15

6

 

4

Wyzwolenia

9

13

25

19

6

 

5

Snopki

8

12

21

22

-1

 

6

Gałczyniak

9

12

20

21

-1

 

7

Czerniafka

8

10

20

17

3

 

8

Mix Team

8

10

24

34

-10

 

9

Drago

8

10

18

12

6

 

10

Młoda Czerniafka

8

10

21

19

2

 

11

Młode Orły

8

0

8

47

-39

 
   

90

130

238

238

0

 

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

1

Gutowski Błażej

11

 

41

Obrycki Adam

2

2

Wiśniewski Karol

9

 

42

Owsianko Paweł

2

3

Dobrowolski Rafał

8

 

43

Papież Daniel

2

4

Malinowski Grzegorz

8

 

44

Pisowocki Marcin

2

5

Nosek Radosław

8

 

45

Rudnicki Witold

2

6

Radkiewicz Dawid

8

 

46

Skrzecz Łukasz

2

7

Malinowski Artur

7

 

47

Sparzak Piotr

2

8

Pikóra Wojciech

7

 

48

Waszkiewicz Adam

2

9

Poświata Sebastian

7

 

49

Waszkiewicz Cezary

2

10

Rejmentowski Marcin

7

 

50

Barański Łukasz

1

11

Trześniewski Rafał

7

 

51

Buczyński Karol

1

12

Żuk Mateusz

7

 

52

Chorosz Piotr

1

13

Romachow Mateusz

6

 

53

Chorosz Tomasz

1

14

Chudzik Krystian

5

 

54

Czerwiński Krzysztof

1

15

Galanek Mateusz

5

 

55

Dębkowski Daniel

1

16

Hałaburda Patryk

5

 

56

Duda Mateusz

1

17

Kalwejt Jacek

5

 

57

Filipkowski Bartek

1

18

Ladziński Mateusz

5

 

58

Galanek Kamil

1

19

Mięsak Łukasz

5

 

59

Głowacki Maciej

1

20

Cichy Rafał

4

 

60

Gromiec Patryk

1

21

Ostrowski Stefan

4

 

61

Gruszczyński Rafał

1

22

Rejmentowski Łukasz

4

 

62

Gugnacki Karol

1

23

Wesołowski Cezary

4

 

63

Jędra Kamil

1

24

Biedrzycki Andrzej

3

 

64

Kibiłko Mateusz

1

25

Blok Marcin

3

 

65

Kowalczyk Paweł

1

26

Choiński Norbert

3

 

66

Kroniewski Karol

1

27

Czerniak Damian

3

 

67

Krystjaniak Mariusz

1

28

Dębek Krystian

3

 

68

Kucharski Tomasz

1

29

Malinowski Ireneusz

3

 

69

Listowski Piotr

1

30

Romanowski Krzysztof

3

 

70

Maciejewski Maciej

1

31

Wysokiński Norbert

3

 

71

Rafałowski Robert

1

32

Zach Patryk

3

 

72

Rutkowski Krzysztof

1

33

Zaczkowski Adrian

3

 

73

Smaka Michał

1

34

Borzymowski Mariusz

2

 

74

Sobieski Kamil

1

35

Czarnecki Rafał

2

 

75

Stachelek Tomasz

1

36

Gruszczyński Artur

2

 

76

Sztrom Bartek

1

37

Kakowski Tomasz

2

 

77

Wasiulewski Paweł

1

38

Koszewski Rafał

2

 

78

Waszkiewicz Adrian

1

39

Kuna Marek

2

 

79

Żbikowski Piotr

1

40

Łajewski Paweł

2

       

 

Data powstania: wtorek, 15 lut 2011 10:32
Data opublikowania: wtorek, 15 lut 2011 10:35
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2306 razy