Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po X rundzie

po X rundzie

           
               

Lp

drużyna

mecze

punkty

uzyskane bramki

stracone bramki

wynik

 
 

1

Młode Wilki

9

22

31

15

16

 

2

Leo Team

9

18

24

18

6

 

3

Warszawska

9

17

32

20

12

 

4

Snopki

9

15

27

23

4

 

5

Wyzwolenia

9

13

25

19

6

 

6

Czerniafka

9

13

22

17

5

 

7

Gałczyniak

10

13

24

25

-1

 

8

Młoda Czerniafka

9

11

25

23

2

 

9

Mix Team

9

10

25

37

-12

 

10

Drago

9

11

21

15

6

 

11

Młode Orły

9

0

9

53

-44

 
     

143

265

265

0

 

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

1

Gutowski Błażej

15

 

41

Gugnacki Karol

2

2

Dobrowolski Rafał

9

 

42

Koszewski Rafał

2

3

Nosek Radosław

9

 

43

Kuna Marek

2

4

Radkiewicz Dawid

9

 

44

Obrycki Adam

2

5

Trześniewski Rafał

9

 

45

Owsianko Paweł

2

6

Wiśniewski Karol

9

 

46

Papież Daniel

2

7

Malinowski Grzegorz

8

 

47

Pisowocki Marcin

2

8

Poświata Sebastian

8

 

48

Rudnicki Witold

2

9

Rejmentowski Marcin

8

 

49

Skrzecz Łukasz

2

10

Malinowski Artur

7

 

50

Sparzak Piotr

2

11

Pikóra Wojciech

7

 

51

Waszkiewicz Adam

2

12

Żuk Mateusz

7

 

52

Waszkiewicz Cezary

2

13

Kalwejt Jacek

6

 

53

Żbikowski Piotr

2

14

Mięsak Łukasz

6

 

54

Barański Łukasz

1

15

Romachow Mateusz

6

 

55

Buczyński Karol

1

16

Biedrzycki Andrzej

5

 

56

Chorosz Piotr

1

17

Chudzik Krystian

5

 

57

Chorosz Tomasz

1

18

Galanek Mateusz

5

 

58

Czerwiński Krzysztof

1

19

Hałaburda Patryk

5

 

59

Dębkowski Daniel

1

20

Ladziński Mateusz

5

 

60

Duda Mateusz

1

21

Wesołowski Cezary

5

 

61

Filipkowski Bartek

1

22

Blok Marcin

4

 

62

Galanek Kamil

1

23

Choiński Norbert

4

 

63

Gruszczyński Rafał

1

24

Cichy Rafał

4

 

64

Jędra Kamil

1

25

Ostrowski Stefan

4

 

65

Kibiłko Mateusz

1

26

Rejmentowski Łukasz

4

 

66

Kowalczyk Paweł

1

27

Borzymowski Mariusz

3

 

67

Kroniewski Karol

1

28

Czerniak Damian

3

 

68

Krystjaniak Mariusz

1

29

Dębek Krystian

3

 

69

Kucharski Tomasz

1

30

Kakowski Tomasz

3

 

70

Listowski Piotr

1

31

Łajewski Paweł

3

 

71

Maciejewski Maciej

1

32

Malinowski Ireneusz

3

 

72

Rafałowski Robert

1

33

Romanowski Krzysztof

3

 

73

Rutkowski Krzysztof

1

34

Wysokiński Norbert

3

 

74

Smaka Michał

1

35

Zach Patryk

3

 

75

Sobieski Kamil

1

36

Zaczkowski Adrian

3

 

76

Stachelek Tomasz

1

37

Czarnecki Rafał

2

 

77

Sztrom Bartek

1

38

Głowacki Maciej

2

 

78

Wasiulewski Paweł

1

39

Gromiec Patryk

2

 

79

Waszkiewicz Adrian

1

40

Gruszczyński Artur

2

 

80

Kosikowski Bartosz

1

 

Data powstania: wtorek, 22 lut 2011 11:23
Data opublikowania: wtorek, 22 lut 2011 11:31
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2148 razy