Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po VII rundzie

po VII rundzie

           
               

Lp

drużyna

mecze

punkty

uzyskane bramki

stracone bramki

wynik

 
 

1

Młode Wilki

6

16

24

9

15

 

2

Warszawska

7

14

28

15

13

 

3

Gałczyniak

7

12

17

15

2

 

4

Wyzwolenia

7

12

22

15

7

 

5

Leo Team

6

11

15

13

2

 

6

Drago

6

9

15

8

7

 

7

Snopki

6

9

15

15

0

 

8

Młoda Czerniafka

6

7

16

14

2

 

9

Czerniafka

6

7

12

13

-1

 

10

Mix Team

6

4

16

29

-13

 

11

Młode Orły

7

0

8

42

-34

 
   

70

101

188

188

0

 

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

1

Wiśniewski Karol

9

 

38

Zaczkowski Adrian

2

2

Nosek Radosław

8

 

39

Buczyński Karol

1

3

Gutowski Błażej

7

 

40

Choiński Norbert

1

4

Malinowski Artur

7

 

41

Chorosz Tomasz

1

5

Pikóra Wojciech

7

 

42

Czerniak Damian

1

6

Malinowski Grzegorz

6

 

43

Czerwiński Krzysztof

1

7

Radkiewicz Dawid

6

 

44

Dębek Krystian

1

8

Chudzik Krystian

5

 

45

Dębkowski Daniel

1

9

Dobrowolski Rafał

5

 

46

Duda Mateusz

1

10

Galanek Mateusz

5

 

47

Filipkowski Bartek

1

11

Hałaburda Patryk

5

 

48

Głowacki Maciej

1

12

Kalwejt Jacek

5

 

49

Gromiec Patryk

1

13

Mięsak Łukasz

5

 

50

Gruszczyński Rafał

1

14

Poświata Sebastian

5

 

51

Gugnacki Karol

1

15

Romachow Mateusz

5

 

52

Jędra Kamil

1

16

Cichy Rafał

4

 

53

Kibiłko Mateusz

1

17

Ladziński Mateusz

4

 

54

Kowalczyk Paweł

1

18

Ostrowski Stefan

4

 

55

Kroniewski Karol

1

19

Rejmentowski Marcin

4

 

56

Kucharski Tomasz

1

20

Trześniewski Rafał

4

 

57

Kuna Marek

1

21

Wesołowski Cezary

4

 

58

Listowski Piotr

1

22

Malinowski Ireneusz

3

 

59

Łajewski Paweł

1

23

Rejmentowski Łukasz

3

 

60

Maciejewski Maciej

1

24

Romanowski Krzysztof

3

 

61

Obrycki Adam

1

25

Wysokiński Norbert

3

 

62

Rafałowski Robert

1

26

Zach Patryk

3

 

63

Rutkowski Krzysztof

1

27

Biedrzycki Andrzej

2

 

64

Skrzecz Łukasz

1

28

Blok Marcin

2

 

65

Smaka Michał

1

29

Czarnecki Rafał

2

 

66

Sobieski Kamil

1

30

Gruszczyński Artur

2

 

67

Sparzak Piotr

1

31

Kakowski Tomasz

2

 

68

Stachelek Tomasz

1

32

Koszewski Rafał

2

 

69

Sztrom Bartek

1

33

Owsianko Paweł

2

 

70

Wasiulewski Paweł

1

34

Papież Daniel

2

 

71

Waszkiewicz Adam

1

35

Pisowocki Marcin

2

 

72

Waszkiewicz Adrian

1

36

Rudnicki Witold

2

 

73

Żuk Mateusz

1

37

Waszkiewicz Cezary

2

       

 

Data powstania: poniedziałek, 31 sty 2011 10:42
Data opublikowania: poniedziałek, 31 sty 2011 10:46
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2129 razy