Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

wyniki po 4 rundzie

po IV rundzie

           
               

Lp

drużyna

mecze

punkty

uzyskane bramki

stracone bramki

wynik

 
 

1

WARSZAWSKA

4

12

18

3

15

 

2

MŁODE WILKI

4

10

18

4

14

 

3

CZERNIAFKA

4

10

14

10

4

 

4

WYZWOLENIA

4

9

15

8

7

 

5

SKLEJKA

4

8

20

11

9

 

6

JAGODNE

4

7

13

7

6

 

7

BELPAX-WARMIAK

4

7

18

13

5

 

8

BLACH-DEK

4

7

15

13

2

 

9

MŁODA CZERNIAFKA

4

5

12

7

5

 

10

LZS SNOPKI

4

4

5

13

-8

 

11

CHŁOPAKI Z PODWÓRKA

4

0

6

17

-11

 

12

MŁODZIEŻOWCY

4

0

4

16

-12

 

13

WARSZAWSKA JUNIOR

4

0

11

27

-16

 

14

GAŁCZYNIAK

4

0

3

23

-20

 

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

1

Biedrzycki Andrzej

7

 

51

Galanek Kamil

1

6

Pikóra Wojciech

7

 

52

Gałązka Dariusz

1

2

Galanek Mateusz

6

 

53

Guzik Rafał

1

3

Hermasz Adrian

6

 

54

Jurczak Maciej

1

4

Mogilski Mariusz

6

 

55

Kakowski Tomasz

1

5

Rejmentowski Łukasz

6

 

56

Kalwejt Jacek

1

7

Reczek Piotr

5

 

58

Kowalczyk Piotr

1

8

Skarżyński Łukasz

5

 

59

Lenio Karol

1

9

Gutowski Błażej

4

 

60

Łajewski Paweł

1

10

Hałaburda Patryk

4

 

61

Łogiński Sylwester

1

11

Karpowicz Adrian

4

 

62

Łosiak Mateusz

1

12

Milarski Michał

4

 

63

Malinowski Grzegorz

1

13

Sznaza Tomasz

4

 

64

Malinowski Mateusz

1

39

Wasiulewski Paweł

4

 

65

Mieczkowski Tomek

1

14

Waszkiewicz Adam

4

 

66

Pijanowski Andrzej

1

15

Żbikowski Piotr

4

 

67

Skrzecz Łukasz

1

16

Augustyński Zbigniew

3

 

68

Skrzecz Zbigniew

1

17

Koszewski Rafał

3

 

69

Smaka Michał

1

18

Malinowski Artur

3

 

70

Sparzak Piotr

1

19

Poświata Sebastian

3

 

71

Waszkiewicz Łukasz

1

20

Waszkiewicz Tadeusz

3

 

72

Waszkiewicz Marek

1

21

Zaczkowski Sebastian

3

 

73

Wójtowicz Przemysław

1

22

Alicki Krzysztof

2

 

74

Wysokiński Norbert

1

23

Andrzejewski Sebastian

2

 

76

Zaczkowski Adrian

1

24

Blok Marcin

2

 

75

Zaczkowski Hubert

1

25

Czarnecki Rafał

2

       

26

Dębek Krystian

2

       

27

Hamernik Dawid

2

       

28

Kibitlewski Adrian

2

       

57

Kowalczyk Mateusz

2

       

29

Kowalczyk Paweł

2

       

30

Malinowski Ireneusz

2

       

31

Nosek Radosław

2

       

32

Ostrowski Stefan

2

       

33

Romachow Mateusz

2

       

34

samobójcze

2

       

35

Sieruta Wojtek

2

       

36

Skaradziński Daniel

2

       

37

Sobiewski Kamil

2

       

38

Trześniewski Rafał

2

       

40

Waszkiewicz Maciej

2

       

41

Ziętek Mariusz

2

       

42

Banach Adrian

1

       

43

Bednarski Marek

1

       

44

Borzymowski Mariusz

1

       

45

Chorosz Tomasz

1

       

46

Cichy Rafał

1

       

47

Czerniak Damian

1

       

48

Czerwiński Krzysztof

1

       

49

Długozima Jakub

1

   

14-12-2009

 

50

Duda Tomasz

1

   

Sporządził: Magdalena Kluzińska

 

Data powstania: poniedziałek, 14 gru 2009 10:11
Data opublikowania: poniedziałek, 14 gru 2009 10:17
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 1733 razy