Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

F I N A Ł!!! WYNIKI PO KOLEJKACH! / T E R M I N A R Z! - TURNIEJ LIGI MISTRZÓW ORLIKA!

7 RUNDA

16.06.2012

 

 

 

Finał

1

Jagodne

:

Drago

 

Nosek Radosław

:

Krawczyk Patryk

 

 

Maciejewski Łukasz- 2

:

Rumiński Łukasz

 

 

Waszkiewicz Marek- 2

:

Makowski Kamil

 

 

 

:

Biernat Grzegorz

 

 

:

 

wynik do przerwy

3

:

10

WYNIK KOŃCOWY

5

:

4

 

 

 

 

 

 

2

Gałczyniak

:

Słoneczna

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

0

:

0

WYNIK KOŃCOWY

0

:

3

 

 

 

 

3

Bomir Media Expert

:

Bez Wyjścia

 

walkower- zal. z I rundy

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

 

:

 

WYNIK KOŃCOWY

8

:

1

PAUZA

Wąglik

 

 

 

 

Miejsce

Drużyna

ilość punktów

zdobyte bramki

stracone bramki

 

1

Jagodne

15

57

13

 

2

Bomir Media Expert

14

33

8

 

3

Drago

13

27

12

 

4

Wąglik

9

28

31

 

5

Bez Wyjścia

6

21

27

 

6

Słoneczna

3

6

34

 

7

Gałczyniak

0

6

53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużyna Jagodne weźmie udział w turnieju wojewódzkim. Puchary, dyplomy i nagrody wręczał Burmistrz Pisza Pan Jan Alicki.  

 
 

 

 

 

 

 

 

 KRÓL STRZELCÓW

Maciejewski Łukasz z drużyny Jagodne, zdobył 19 bramek.

 

 

 NAJLEPSZY ZAWODNIK

Sztachański Adam z drużyny Bomir Media Expert

 

 

 w kategorii +18

 

 

 

 

 

 

 

 

 NAJLEPSZY ZAWODNIK

Krawczyk Patryk z drużyny Drago

 

 

w kategorii poniżej 18 lat

 

 

 

 

 

 

 

 

 NAJLEPSZY BRAMKARZ

Kuźma Szymon z drużyny Jagodne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

6 RUNDA

09.06.2012

 

 

 

 

1

Jagodne

:

Wąglik

 

Nosek Radosław- 5

:

Karpiński Wojciech

 

 

Maciejewski Łukasz- 3

:

Dębek Konrad

 

 

Waszkiewicz Marek- 1

:

Karpiński Michał

 

 

Dębek Krystian- 2

:

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

5

:

0

WYNIK KOŃCOWY

11

:

3

 

 

 

 

 

 

2

Gałczyniak

:

Bez Wyjścia

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

 

:

 

WYNIK KOŃCOWY

0

:

3

 

 

walkower 

 

3

Słoneczna

:

Bomir Media Expert

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

 

:

 

WYNIK KOŃCOWY

0

:

3

PAUZA

walkower 

 

 

Drago

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Drużyna

ilość punktów

zdobyte bramki

stracone bramki

1

Bomir Media Expert

14

33

8

2

Jagodne

13

52

17

3

Drago

13

23

7

4

Wąglik

9

28

31

5

Bez Wyjścia

6

21

27

6

Gałczyniak

0

3

34

7

Słoneczna

0

6

50

 __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

5 RUNDA

02.06.2012

 

 

 

 

1

Gałczyniak 

:

Wąglik

 

Czarnecki Rafał- 2

:

Karpiński Dawid- 4

 

 

 

:

Zaczkowski Szymon- 4

 

 

 

:

Mazur Krystian

 

 

 

:

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

0

:

4

WYNIK KOŃCOWY

2

:

9

 

 

 

 

 

 

2

Bomir Media Expert

:

Drago

 

Sztachański Adam- 2

:

Makowski Łukasz

 

 

Golonka Bogusław

:

Jurczykowski Mateusz

 

 

 

:

Makowski Kamil

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

0

:

1

WYNIK KOŃCOWY

3

:

3

 

 

 

 

 

 

3

Jagodne 

:

Bez Wyjścia

 

Maciejewski Łukasz- 3

:

Malinowski Artur

 

 

Dębek Krystian- 2

:

Biedrzycki Andrzej

 

 

Ladziński Mateusz

:

Choiński Mirosław

 

 

Waszkiewicz Marek

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

3

:

0

WYNIK KOŃCOWY

7

:

3

PAUZA

Słoneczna

 

Miejsce

Drużyna

ilość punktów

zdobyte bramki

stracone bramki

1

Drago

13

23

7

2

Bomir Media Expert

11

30

8

3

Jagodne

10

41

6

4

Wąglik

9

25

20

5

Bez Wyjścia

3

18

27

6

Gałczyniak

0

3

31

7

Słoneczna

0

6

47

 ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

4 RUNDA

26.05.2012

 

 

 

 

1

Bomir Media Expert

:

Wąglik

 

Saletra Paweł- 2

:

Karpiński Dawid

 

 

Grądziel Mirosław- 2

:

Mięsak Łukasz

 

 

Sztachański Adam- 2

:

 

 

 

Radzikowski Kamil

:

 

 

Czaplicki Krzysztof

:

 

wynik do przerwy

3

:

1

WYNIK KOŃCOWY

8

:

2

 

 

 

 

 

 

2

Gałczyniak 

:

Drago

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

0

:

0

WYNIK KOŃCOWY

walkower

:

3

 

 

 

 

 

 

3

Jagodne 

:

Słoneczna

 

Maciejewski Łukasz- 11

:

 

 

 

Nosek Radosław- 5

:

 

 

 

Waszkiewicz Marek- 4

:

 

 

 

Dębek Konrad- 2

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

9

:

0

WYNIK KOŃCOWY

22

:

0

PAUZA

Bez Wyjścia

 

Miejsce

Drużyna

ilość punktów

zdobyte bramki

stracone bramki

1

Bomir Media Expert

10

27

5

2

Drago

10

20

4

3

Jagodne

7

34

3

4

Wąglik

6

16

18

5

Bez Wyjścia

3

15

20

6

Gałczyniak

0

1

22

7

Słoneczna

0

6

47

 __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

3 RUNDA

19.05.2012

 

 

 

 

1

SŁONECZNA

:

DRAGO

 

Olender Tomasz

:

Grzegorz Biernat- 2

 

 

Zejer Hubert

:

Patryk Krawczyk- 4

 

 

 

:

Koszewski Rafał- 2

 

 

 

:

Makowski Łukasz

 

 

:

Jurczykowski Mateusz

wynik do przerwy

1

:

2

WYNIK KOŃCOWY

2

:

10

 

 

 

 

 

 

2

BEZ WYJŚCIA

:

WĄGLIK

 

Biedrzycki Andrzej- 4

:

Karpiński Michał

 

 

Choiński Mirosław

:

Karpiński Wojciech- 2

 

 

 

:

Zaczkowski Szymon

 

 

 

:

Mięsak Łukasz

 

 

 

:

Mazur Patryk

wynik do przerwy

3

:

1

WYNIK KOŃCOWY

5

:

6

 

 

 

 

 

 

3

GAŁCZYNIAK

:

JAGODNE

 

Zaliczone z I kolejki

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

WYNIK KOŃCOWY

1

:

10

PAUZA

BOMIR MEDIA EXPERT

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Drużyna

ilość punktów

zdobyte bramki

stracone bramki

 

1

Drago

9

17

4

 

2

Bomir Media Expert

7

19

3

 

3

Wąglik

6

14

10

 

4

Jagodne

4

12

3

 

5

Bez  Wyjścia

3

15

20

 

6

Gałczyniak

0

1

19

 

7

Słoneczna

0

6

25

 

                 

 _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2 RUNDA

12.05.2012

 

 

 

 

1

SŁONECZNA

:

WĄGLIK

 

 

:

Szymon Zaczkowski- 3x

 

 

 

:

Mięsak Łukasz- 3x

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

WYNIK

1

:

7

 

 

 

 

 

 

2

BEZ WYJŚCIA

:

DRAGO

 

 

:

Biernat Grzegorz- 2x

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

WYNIK

1

:

3

 

 

 

 

 

 

3

BOMIR MEDIA EXPERT

:

JAGODNE

 

Jankowski Paweł

:

Waszkiewicz Marek- 2x

 

 

Sztachański Adam

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

WYNIK

2

:

2

PAUZA

Gałczyniak

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Drużyna

ilość punktów

zdobyte bramki

stracone bramki

1

Bomir Media Expert

7

19

3

2

Drago

6

7

2

3

Jagodne

4

12

3

4

Wąglik

3

8

5

5

Bez  Wyjścia

3

10

14

6

Słoneczna

0

4

15

7

Gałczyniak

0

1

19

 

 

 

 

 

 ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

DATA

GODZ.

1 kolejka

DATA

GODZ.

6 kolejka

Sob.

05.05

16:00

Wąglik

:

Drago

Sob.

09.06

16:00

Jagodne

:

Wąglik

 

 

17:00

Słoneczna

:

Bez Wyjścia

 

 

17:00

Gałczyniak

:

Bez Wyjścia

 

 

18:00

Bomir Media Expert

:

Gałczyniak

 

 

18:00

Słoneczna

:

Bomir Media Expert

 

 

Pauza

Jagodne

 

 

Pauza

Drago

Sob.

12.05

 

2 kolejka

Sob.

16.06

 

7 kolejka

 

 

16:00

Słoneczna

:

Wąglik

 

 

16:00

Jagodne

:

Drago

 

 

17:00

Bez Wyjścia

:

Drago

 

 

17:00

Gałczyniak

:

Słoneczna

 

 

18:00

Bomir Media Expert

:

Jagodne

 

 

18:00

Bomir Media Expert

:

Bez Wyjścia

 

 

Pauza

Gałczyniak

 

 

Pauza

Wąglik

Sob.

19.05

 

3 kolejka

 

 

 

 

 

 

16:00

Słoneczna

:

Drago

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00

Bez Wyjścia

:

Wąglik

Sob.

16.06

 

Zakończenie Ligi

 

 

18:00

Gałczyniak

:

Jagodne

 

 

 

Mistrz Ligi

:

Reprezantacja Ligi

 

 

Pauza

Bomir Media Expert

 

 

 

 

Sob.

26.05

 

4 kolejka

 

 

 

 

 

 

16:00

Bomir Media Expert

:

Wąglik

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00

Gałczyniak

:

Drago

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00

Jagodne

:

Słoneczna

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauza

Bez Wyjścia

 

 

 

 

Sob.

02.06

 

5 kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00

Gałczyniak

:

Wąglik

 

 

 

UWAGA!!! ORGANIZATOR NIE DOPUSZCZA DO GRY ZAWODNIKÓW W LANKACH ORAZ W BUTACH Z METALOWYMI WKRĘTAMI!

 

 

17:00

Bomir Media Expert

:

Drago

 

 

 

 

 

18:00

Jagodne

:

Bez Wyjścia

 

 

 

 

 

Pauza

Słoneczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ZAPRASZAMY
do wzięcia udziału w

TURNIEJU lub OGÓLNOPOLSKIEJ LIDZE MISTRZÓW ORLIKA

o Puchar Burmistrza Pisza.

 

KATEGORIA: +18 lat!*

 
Spotkanie organizacyjne na boisku ORLIK: 15.04.2012r. (niedziela), godz. 13:00

 

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą na Orliku do 22.04.2012r.
(należy dostarczyć listę 15 zawodników z nr dowodów osobistych)


* (istnieje możliwość dopuszczenia dwóch zawodników w wieku 16, 17 lat- za zgodą rodziców, oraz dwóch zawodników zrzeszonych w Klubach Sportowych)

Data powstania: czwartek, 5 kwi 2012 12:09
Data opublikowania: czwartek, 5 kwi 2012 12:21
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2519 razy