Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

LIPIEC 2012!!! Kolejka 1,2,3! III Wakacyjna Edycja Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych, lato 2012

3 RUNDA

13.07

 

 

 

 

1

Wschód

:

Kwiatowa

 

Wrutniak Adam

:

Krawczyk Patryk

 

 

Kliszajtys Dawid- 2x

:

Skrzecz Adam

 

 

 

:

Kowalczyk Aleksander

 

 

 

:

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

0

:

1

WYNIK KOŃCOWY

3

:

3

 

 

 

 

 

 

2

Łokietki

:

LDC

 

Kazimierski Damian- 2x

:

Melka Kamil- 2x

 

 

Kozioł Dawid

:

Skrodzki Dawid

 

 

Zawadzki Daniel

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

1

:

1

WYNIK KOŃCOWY

4

:

3

 

 

 

 

 

 

3

Pogobie 

:

Dworcowa 13

 

walkower 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

 

:

 

WYNIK KOŃCOWY

0

:

3

 

4

Snopki

:

Łupki

 

Pardo Patryk- 3x

:

Ruszczyk Michał- 4x

 

 

 

:

Dębek Konrad

 

 

 

:

Wąs- 2x

 

 

 

:

Kozioł Patryk

 

 

:

Gąsiorkiewicz Daniel

 

 

 

 

 

wynik do przerwy

1

:

4

WYNIK KOŃCOWY

3

:

9

 

 

 

 

 

 

 

Drużyna

ilość pkt.

zdobyte bramki

stracone bramki

wynik 

1

Kwiatowa

7

18

7

11

2

Dworcowa 13

7

11

6

5

3

Łokietki

6

10

8

2

4

LDC

6

17

10

7

5

Wschód

5

23

6

17

6

Łupki

3

14

15

-1

7

Snopki

0

8

26

-18

8

FC Pogobie

0

0

23

-23

 

 

 

101

101

0

 

STRZELCY:

1

Krawczyk Patryk

9

2

Kliszajtys Dawid

9

3

Melka Kamil

7

4

Pardo Patryk

7

5

Kibitlewski Marcin

5

6

Wiśniewski Arkadiusz

5

7

Makowski Konrad

5

8

Kowalczyk Aleksander

5

9

Wąs

5

10

Ruszczyk Michał

5

11

Jurczykowski Mateusz

4

12

Wrutniak Aadam

3

13

Brakoniecki Jakub

2

14

Chmielewski Daniel

2

15

Rogiński Paweł

2

16

Kazimierski Damian

2

17

Pieklik Patryk

1

18

Bakarski

1

19

Korzep Konrad

1

20

Wieczorek

1

21

Wysocki Konrad

1

22

Piątek Dariusz

1

23

Laudański Patryk

1

24

Bystry Maciej

1

25

Wasilewski Mateusz

1

26

Szczech Maciej

1

27

Kowalczyk

1

28

Skrzecz Adam

1

29

Kozioł Dawid

1

30

Zawadzki Daniel

1

31

Skrodzki Dawid

1

32

Dębek Konrad

1

33

Kozioł Patryk

1

34

Gąsiorkiewicz Daniel

1

 

 

 

 

 

2 RUNDA

08.07

 

 

 

 

1

Snopki

:

Kwiatowa

 

Laudański Patryk

:

Kowalczyk Aleksander- 2x

 

 

Pardo Patryk- 2x

:

Krawczyk Patryk- 4x

 

 

 

:

Bystry Maciej

 

 

 

:

Wasilewski Mateusz

 

 

:

Szczech Maciej

wynik do przerwy

2

:

5

WYNIK KOŃCOWY

3

:

9

 

 

 

 

 

 

2

LDC

:

Łupki

 

Chmielewski Daniel

:

Wąs- 3x

 

 

Melka Kamil- 2x

:

Ruszczyk Michał

 

 

Rogiński Paweł

:

 

 

 

Makowski Konrad- 2x

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

2

:

2

WYNIK KOŃCOWY

6

:

4

 

 

 

 

 

 

3

Łokietki

:

FC Pogobie

 

walkower 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

 

:

 

WYNIK KOŃCOWY

3

:

0

 

4

Dworcowa 13

:

Wschód

 

Wiśniewski Arkadiusz- 2x

:

Wrutniak Adam

 

 

Pieklik Patryk

:

Kowalczyk

 

 

 

:

Jurczykowski Mateusz

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

1

:

2

WYNIK KOŃCOWY

3

:

3

 

 

 

 

 

 

 

Drużyna

ilość pkt.

zdobyte bramki

stracone bramki

wynik

1

Kwiatowa

6

15

4

11

2

LDC

6

14

6

8

3

Wschód

4

20

3

17

4

Dworcowa 13

4

8

6

2

5

Łokietki

3

6

5

1

6

Łupki

0

5

12

-7

7

Snopki

0

5

17

-12

8

FC Pogobie

0

0

20

-20

 

 

 

73

73

0

 

STRZELCY:

1

Krawczyk Patryk

8

2

Kliszajtys Dawid

7

3

Kibitlewski Marcin

5

4

Wiśniewski Arkadiusz

5

5

Melka Kamil

5

6

Makowski Konrad

5

7

Jurczykowski Mateusz

4

8

Pardo Patryk

4

9

Kowalczyk Aleksander

4

10

Wąs

3

11

Brakoniecki Jakub

2

12

Chmielewski Daniel

2

13

Rogiński Paweł

2

14

Wrutniak Adam

2

15

Pieklik Patryk

1

16

Bakarski

1

17

Korzep Konrad

1

18

Wieczorek

1

19

Wysocki Konrad

1

20

Piątek Dariusz

1

21

Laudański Patryk

1

22

Bystry Maciej

1

23

Wasilewski Mateusz

1

24

Szczech Maciej

1

25

Ruszczyk Michał

1

26

Kowalczyk

1

 

 

1 RUNDA

06.07

 

 

 

 

1

Dworcowa 13

:

Łokietki

 

Wiśniewski Arkadiusz- 3x

:

Bakarski

 

 

Brakoniecki Jakub- 2x

:

Korzep Konrad

 

 

 

:

Wieczorek

wynik do przerwy

2

:

0

WYNIK KOŃCOWY

5

:

3

 

 

 

 

 

 

2

Wschód

:

FC Pogobie

 

Jurczykowski Mateusz- 3x

:

 

 

 

Kibitlewski Marcin- 5x

:

 

 

 

Kliszajtys Dawid- 7x

:

 

 

 

Wysocki Konrad

:

 

 

 

Wrutniak Adam

:

 

wynik do przerwy

9

:

0

WYNIK KOŃCOWY

17

:

0

 

 

 

 

 

 

3

LDC

:

Snopki

 

Makowski Konrad- 3x

:

Pardo Patryk- 2x

 

 

Melka Kamil- 3x

:

 

 

 

Chmielewski Daniel

:

 

 

 

Rogiński Paweł

:

 

wynik do przerwy

2

:

1

WYNIK KOŃCOWY

8

:

2

 

4

Łupki

:

Kwiatowa

 

Piątek Dariusz

:

Krawczyk Patryk- 4x

 

 

 

:

Kowalczyk Aleksander- 2x

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

 

:

 

WYNIK KOŃCOWY

1

:

6

 

 

 

 

 

 

 

Drużyna

ilość pkt.

zdobyte bramki

stracone bramki

wynik

1

Wschód

3

17

0

17

2

LDC

3

8

2

6

3

Kwiatowa

3

6

1

5

4

Dworcowa 13

3

5

3

2

5

Łokietki

0

3

5

-2

6

Łupki

0

1

6

-5

7

Snopki

0

2

8

-6

8

FC Pogobie

0

0

17

-17

 

 

 

42

42

0

 

STRZELCY:

1

Kliszajtys Dawid

7

2

Kibitlewski Marcin

5

3

Krawczyk Patryk

4

4

Wiśniewski Arkadiusz

3

5

Jurczykowski Mateusz

3

6

Makowski Konrad

3

7

Melka Kamil

3

8

Brakoniecki Jakub

2

9

Pardo Patryk

2

10

Kowalczyk Aleksander

2

11

Bakarski

1

12

Korzep Konrad

1

13

Wieczorek

1

14

Wysocki Konrad

1

15

Wrutniak Adam

1

16

Chmielewski Daniel

1

17

Rogiński Paweł

1

18

Piątek Dariusz

1

 ___________________________________________________________________________________________________________________

DATA

GODZ.

1 kolejka

Pt

06.07

17:00

Dworcowa 13

:

Łokietki

 

 

18:00

Wschód

:

FC Pogobie

 

 

19:00

LDC

:

Snopki

 

 

20:00

Łupki

:

Kwiatowa

Ndz 

08.07

 

2 kolejka

 

 

16:00

Snopki

:

Kwiatowa

 

 

17:00

LDC

:

Łupki

 

 

18:00

Łokietki

:

FC Pogobie

 

 

19:00

Dworcowa 13

:

Wschód

Pt

13.07

 

3 kolejka

 

 

17:00

Wschód

:

Kwiatowa

 

 

18:00

Łokietki

:

LDC

 

 

19:00

Dworcowa 13

:

FC Pogobie

 

 

20:00

Snopki

:

Łupki

Ndz 

15.07

 

4 kolejka

 

 

16:00

Dworcowa 13

:

LDC

 

 

17:00

Łokietki

:

Snopki

 

 

18:00

Wschód

:

Łupki

 

 

19:00

FC Pogobie

:

Kwiatowa

Pt

20.07

 

5 kolejka

 

 

17:00

FC Pogobie

:

Łupki

 

 

18:00

Łokietki

:

Kwiatowa

 

 

19:00

Wschód

:

LDC

 

 

20:00

Dworcowa 13

:

Snopki

Ndz 

22.07

 

6 kolejka

 

 

16:00

LDC

:

Kwiatowa

 

 

17:00

Łokietki

:

Wschód

 

 

18:00

FC Pogobie

:

Snopki

 

 

19:00

Dworcowa 13

:

Łupki

Pt

27.07

 

7 kolejka

 

 

17:00

Łokietki

:

Łupki

 

 

18:00

Dworcowa 13

:

Kwiatowa

 

 

19:00

Wschód

:

Snopki

 

 

20:00

FC Pogobie

:

LDC

 

 

________________________________________________________________________

REGULAMIN
„III Wakacyjna Edycja Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych"
lato 2012

1. ORGANIZATOR

-        Burmistrz Pisza

-        Miejsko - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

 

2. MIEJSCE I TERMIN

-        miejsce: Boisko „ORLIK 2012” ul. Mickiewicza, Pisz

-        termin: lipiec, sierpień 2012

-        godzina: do uzgodnienia

-        spotkanie organizacyjne: 25.06.2012r.

3. UCZESTNICY

-        w turnieju udział bierze młodzież do lat 18 - zawodnicy amatorzy nie zrzeszeni
w Związkach Piłki Nożnej na sezon 2012/2013 od V ligi w górę;

-        zawodnicy w obuwiu z metalowymi wkrętami nie zostaną dopuszczeni do gry;

-        dopuszcza się grę w ochraniaczach na golenie;

-        podczas przebywania na terenie obiektu „Orlik" oprócz niniejszego regulaminu obowiązuje również regulamin „Korzystania z kompleksu boisk Orlik 2012".

4. ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia przyjmuje Animator Sportu na boisku ORLIK przy ul. Mickiewicza w Piszu,
lub pod nr tel.: 506-151-908.

5. ZASADY ROZGRYWEK

System rozgrywek – każdy z każdym lub pucharowo.

6. KOLEJNOŚĆ W GRUPIE

O kolejności w tabeli decyduje:

-        ilość zdobytych punktów;

-        bezpośredni pojedynek przy dwóch zespołach - przy tym samym bilansie punktowym;

-        przy 3 i więcej zespołach tzw. „mała tabela" - przy tym samym bilansie punktowym;

-        różnica bramek;

-        liczba zdobytych bramek.

 

7. CZAS GRY

Czas gry 2x15 min. lub 2x20 min. w zależności od ilości drużyn.

8. SKŁAD DRUŻYN DO ZAWODÓW

Na boisku w bezpośredniej grze drużyna składa się z 5 zawodników + bramkarz.

9. PRZEPISY GRY

Zawody prowadzić będzie animator sportu.

Przepisy gry zgodnie z PZPN z niżej wymienionymi uwagami:

-        zmiany „hokejowe" w strefie zmian;

-        rzuty wolne bezpośrednie i pośrednie - decyduje sędzia zawodów;

-        odległość zawodnika 5m od piłki przy wykonywaniu stałych fragmentów gry;

-        auty boczne wybijane nogą z linii lub poza linią z miejsca opuszczenia piłki z boiska;

-        rzut karny z odległości 9metrów;

-        kary za przewinienia i faule w decyzji sędziów zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną: żółta kartka dla zawodnika oznacza 2 min. kary dla zawodnika i drużyna przez 2 min. gra
w osłabieniu (drużyna która gra w osłabieniu utraci w tym czasie bramkę zawodnik ukarany lub inny z drużyna wraca do gry), druga żółta kartka dla tego samego zawodnika wyklucza go z danego meczu a drużyna gra w osłabieniu 2 min. (gdy drużyna która gra w osłabieniu utraci w tym czasie bramkę wraca do gry w pełnym składzie), czerwona kartka za brutalny faul wyklucza zawodnika z meczu (drużyna gra w osłabieniu 4 min.) oraz obligatoryjnie dodatkowa kara wykluczenie z następnego meczu;

-        otrzymana czerwona kartka w meczu za niewłaściwe zachowanie wyklucza zawodnika
z meczu (drużyna gra w osłabieniu 4 min.) oraz zawodnik ponosi dodatkowa karę nałożoną przez kolegium organizacyjne;

-        w decyzji sędziego zawodów kara 1 minuty na zawodnika, który używa w trakcie meczu słów wulgarnych, drużyna w tym okresie gra w osłabieniu (gdy drużyna, która gra
w osłabieniu utraci w tym czasie bramkę wraca do gry w pełnym składzie);

-        drużyna która odda „walkowerem" 3 mecze zostaje skreślona z listy rozgrywek.

 

10. NAGRODY

I - III miejsce – medale i nagrody.

Dyplomy – dla każdej drużyny za uczestnictwo.

11. KOLEGIUM ORGANIZACYJNE

Przewodniczący: Jerzy Malczyk

Animator Sportu: Mirosław Zduńczyk

12.INTERPRETACJA REGULAMINU

Interpretację regulaminu oraz rozstrzyganie spraw spornych zastrzega sobie kolegium organizacyjne.

13. UWAGI KOŃCOWE

Zespoły uczestniczące w zawodach ubezpieczają się na okres zawodów we własnym zakresie. Wszystkich biorących udział w turnieju zawodników obowiązują aktualne badania lekarskie we własnym zakresie do wglądu przed zawodami.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w regulaminie.

Data powstania: piątek, 15 cze 2012 08:12
Data opublikowania: piątek, 15 cze 2012 08:33
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2407 razy