Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

LIPIEC 2012!!! Kolejka 4,5,6,7- zakończenie! III Wakacyjna Edycja Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych

7 RUNDA

27.07

 

 

 

 

1

Łokietki

:

Łupki

 

Okurowski Marcin

:

Ruszczyk Michał- 2x

 

 

Korzep Konrad- 3x

:

Piątek Dariusz

 

 

Kaziemierski Damian

:

 

 

 

Kozioł Dawid- 3x

:

 

 

Zawadzki Daniel

:

 

wynik do przerwy

3

:

1

WYNIK KOŃCOWY

9

:

3

 

 

 

 

 

 

2

Dworcowa 13

:

Kwiatowa

 

Brakoniecki Jakub

:

Kowalczyk Aleksander- 4x

 

 

Pieklik Patryk

:

Krawczyk Patryk- 2x

 

 

Wiśniewski Arkadiusz

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

1

:

3

WYNIK KOŃCOWY

3

:

6

 

 

 

 

 

 

3

Wschód

:

Snopki

 

Ciborowski Hubert- 3x

:

Sczyrow Grzegorz

 

 

Kliszajtys Dawid- 8x

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

5

:

1

WYNIK KOŃCOWY

11

:

1

 

4

FC Pogobie

:

LDC

 

walkower

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

 

:

 

WYNIK KOŃCOWY

0

:

3

 

 

 

 

 

 

 

Drużyna

ilość pkt.

zdobyte bramki

stracone bramki

wynik

1

Kwiatowa

16

42

21

21

2

Wschód

15

46

11

35

3

Łokietki

15

31

21

10

4

Dworcowa 13

11

22

28

-6

5

Łupki

10

36

29

7

6

LDC

9

25

25

0

7

Snopki

4

16

47

-31

8

FC Pogobie

0

2

38

-36

 

STRZELCY:

1

Krawczyk Patryk

21

2

Kliszajtys Dawid

20

3

Kowalczyk Aleksander

12

4

Ruszczyk Michał

11

5

Kazimierski Damian

9

6

Korzep Konrad

8

7

Melka Kamil

7

8

Pardo Patryk

7

9

Wiśniewski Arkadiusz

7

10

Kibitlewski Marcin

5

11

Makowski Konrad

5

12

Wąs

5

13

Wrutniak Aadam

5

14

Piątek Dariusz

5

15

Jurczykowski Mateusz

4

16

Skrzecz Adam

4

17

Chmielewski Daniel

4

18

Kozioł Patryk

4

19

Kozioł Dawid

4

20

Pupek Maciej

3

21

Gąsiorkiewicz Daniel

3

22

Brakoniecki Jakub

3

23

Ciborowski Hubert

3

24

Rogiński Paweł

2

25

Dębek Konrad

2

26

Nikiel Patryk

2

27

Korzep Bartłomiej

2

28

Pędzich Adam

2

29

Laudański Paweł

2

30

Bystry Maciej

2

31

Skrodzki Dawid

2

32

Olender Tomasz

2

33

Pieklik Patryk

2

34

Zawadzki Daniel

2

35

Bakarski

1

36

Wieczorek

1

37

Wysocki Konrad

1

38

Laudański Patryk

1

39

Wasilewski Mateusz

1

40

Szczech Maciej

1

41

Kowalczyk

1

42

Mordasewicz Jakub

1

43

Kołakowski Aleksander

1

44

Korwek Kamil

1

45

Sejdel Wiktor

1

46

Kłok Maciej

1

47

Niedźwiedzki Damian

1

48

Okurowski Marcin

1

49

Szczyrow Grzegorz

1

 

I miejsce:

Kwiatowa

II miejsce:

Wschód

III miejsce:

Łokietki

 

 

Król strzelców:

Krawczyk Patryk

 

(Kwiatowa)

Najlepszy zawodnik:

Kozioł Dawid

 

(Łokietki)

 

 ________________________________________________________________________________________________________________________________________________

6 RUNDA

22.07

 

 

 

 

1

LDC

:

Kwiatowa

 

Skrodzki Dawid

:

Krawczyk Patryk- 7x

 

 

Chmielewski Daniel-2x

:

Bystry Maciej

 

 

Olender Tomasz-2x

:

Kowalczyk Aleksander

 

 

 

:

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

1

:

6

WYNIK KOŃCOWY

5

:

9

 

 

 

 

 

 

2

Łokietki

:

Wschód

 

Kazimierski Damian

:

Wrutniak Adam

 

 

 

:

Kliszajtys Dawid- 3x

 

 

 

:

samobój- 2x

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

1

:

0

WYNIK KOŃCOWY

1

:

6

 

 

 

 

 

 

3

FC Pogobie

:

Snopki

 

walkower 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

 

:

 

WYNIK KOŃCOWY

0

:

3

 

4

Dworcowa 13

:

Łupki

 

Pupek Maciej

:

Ruszczyk Michał- 4x

 

 

Kłok Hubert

:

Kozioł Patryk- 2x

 

 

 

:

Piątek Dariusz- 3x

 

 

 

:

Gąsiorkiewicz Daniel- 2x

 

 

:

Niedźwiedzki Damian

 

 

 

:

samobój

wynik do przerwy

0

:

5

WYNIK KOŃCOWY

2

:

13

 

 

Drużyna

ilość pkt.

zdobyte bramki

stracone bramki

wynik 

1

Kwiatowa

13

36

18

18

2

Wschód

12

35

10

25

3

Łokietki

12

22

18

4

4

Dworcowa 13

11

19

22

-3

5

Łupki

10

33

20

13

6

LDC

6

22

25

-3

7

Snopki

2

15

36

-21

8

FC Pogobie

0

2

35

-33

 

 

 

STRZELCY:

1

Krawczyk Patryk

19

2

Kliszajtys Dawid

12

3

Ruszczyk Michał

9

4

Kowalczyk Aleksander

8

5

Kazimierski Damian

8

6

Melka Kamil

7

7

Pardo Patryk

7

8

Wiśniewski Arkadiusz

6

9

Kibitlewski Marcin

5

10

Makowski Konrad

5

11

Wąs

5

12

Korzep Konrad

5

13

Wrutniak Aadam

5

14

Jurczykowski Mateusz

4

15

Skrzecz Adam

4

16

Chmielewski Daniel

4

17

Kozioł Patryk

4

18

Piątek Dariusz

4

19

Pupek Maciej

3

20

Gąsiorkiewicz Daniel

3

21

Brakoniecki Jakub

2

22

Rogiński Paweł

2

23

Dębek Konrad

2

24

Nikiel Patryk

2

25

Korzep Bartłomiej

2

26

Pędzich Adam

2

27

Laudański Paweł

2

28

Bystry Maciej

2

29

Skrodzki Dawid

2

30

Olender Tomasz

2

31

Pieklik Patryk

1

32

Bakarski

1

33

Wieczorek

1

34

Wysocki Konrad

1

35

Laudański Patryk

1

36

Wasilewski Mateusz

1

37

Szczech Maciej

1

38

Kowalczyk

1

39

Kozioł Dawid

1

40

Zawadzki Daniel

1

41

Mordasewicz Jakub

1

42

Kołakowski Aleksander

1

43

Korwek Kamil

1

44

Sejdel Wiktor

1

45

Kłok Maciej

1

46

Niedźwiedzki Damian

1

 __________________________________________________________________________________________________________________________________________________

5 RUNDA

20.07

 

 

 

 

1

FC Pogobie

:

Łupki

 

walkower 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

 

:

 

WYNIK KOŃCOWY

0

:

3

 

 

 

 

 

 

2

Łokietki

:

Kwiatowa

 

Kazimierski Damian-2x

:

Skrzecz Adam- 3x

 

 

Korzep Bartłomiej

:

 

 

 

Korzep Konrad

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

3

:

1

WYNIK KOŃCOWY

4

:

3

 

 

 

 

 

 

3

Wschód

:

LDC

 

walkower 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

 

:

 

WYNIK KOŃCOWY

3

:

0

 

4

Dworcowa 13

:

Snopki

 

Pupek Maciej- 2x

:

Laudański Paweł- 2x

 

 

Wiśniewski Arek

:

Pędzich Adam

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

1

:

2

WYNIK KOŃCOWY

3

:

3

 

 

Drużyna

ilość pkt.

zdobyte bramki

stracone bramki

wynik 

1

Łokietki

12

21

12

9

2

Dworcowa 13

11

17

9

8

3

Kwiatowa

10

27

13

14

4

Wschód

9

29

9

20

5

Łupki

7

20

18

2

6

LDC

6

17

16

1

7

Snopki

1

12

36

-24

8

FC Pogobie

0

2

32

-30

 

 

STRZELCY:

1

Krawczyk Patryk

12

2

Kliszajtys Dawid

9

3

Melka Kamil

7

4

Pardo Patryk

7

5

Kowalczyk Aleksander

7

6

Kazimierski Damian

7

7

Wiśniewski Arkadiusz

6

8

Kibitlewski Marcin

5

9

Makowski Konrad

5

10

Wąs

5

11

Ruszczyk Michał

5

12

Korzep Konrad

5

13

Jurczykowski Mateusz

4

14

Wrutniak Aadam

4

15

Skrzecz Adam

4

16

Brakoniecki Jakub

2

17

Chmielewski Daniel

2

18

Rogiński Paweł

2

19

Dębek Konrad

2

20

Kozioł Patryk

2

21

Nikiel Patryk

2

22

Korzep Bartłomiej

2

23

Pędzich Adam

2

24

Pupek Maciej

2

25

Laudański Paweł

2

26

Pieklik Patryk

1

27

Bakarski

1

28

Wieczorek

1

29

Wysocki Konrad

1

30

Piątek Dariusz

1

31

Laudański Patryk

1

32

Bystry Maciej

1

33

Wasilewski Mateusz

1

34

Szczech Maciej

1

35

Kowalczyk

1

36

Kozioł Dawid

1

37

Zawadzki Daniel

1

38

Skrodzki Dawid

1

39

Gąsiorkiewicz Daniel

1

40

Mordasewicz Jakub

1

41

Kołakowski Aleksander

1

42

Korwek Kamil

1

43

Sejdel Wiktor

1

 

 

 

 ________________________________________________________________________________________________________________________________

4 RUNDA

15.07

 

 

 

 

1

Dworcowa 13

:

LDC

 

walkower 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

 

:

 

WYNIK KOŃCOWY

3

:

0

 

 

 

 

 

 

2

Łokietki

:

Snopki

 

Korzep Konrad- 3x

:

Pędzich Adam

 

 

Kazimierski Damian-3x

:

 

 

 

Korzep Bartłomiej

:

 

 

 

 

:

 

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

1

:

0

WYNIK KOŃCOWY

7

:

1

 

 

 

 

 

 

3

Wschód

:

Łupki

 

Mordasewicz Jakub

:

Korwek Kamil

 

 

Kołakowski Aleksander

:

Kozioł Patryk

 

 

Wrutniak Adam

:

Dębek Konrad

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

1

:

3

WYNIK KOŃCOWY

3

:

3

 

4

FC Pogobie

:

Kwiatowa

 

Nikiel Patryk- 2x

:

Kowalczyk Aleksander- 2x

 

 

 

:

Sejdel Wiktor

 

 

 

:

Krawczyk Patryk- 3x

 

 

 

:

 

 

 

:

 

wynik do przerwy

0

:

3

WYNIK KOŃCOWY

2

:

6

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużyna

ilość pkt.

zdobyte bramki

stracone bramki

wynik 

1

Kwiatowa

10

24

9

15

2

Dworcowa 13

10

14

6

8

3

Łokietki

9

17

9

8

4

Wschód

6

26

9

17

5

LDC

6

17

13

4

6

Łupki

4

17

18

-1

7

Snopki

0

9

33

-24

8

FC Pogobie

0

2

29

-27

 

 

 

STRZELCY:

1

Krawczyk Patryk

12

2

Kliszajtys Dawid

9

3

Melka Kamil

7

4

Pardo Patryk

7

5

Kowalczyk Aleksander

7

6

Kibitlewski Marcin

5

7

Wiśniewski Arkadiusz

5

8

Makowski Konrad

5

9

Wąs

5

10

Kazimierski Damian

5

11

Ruszczyk Michał

5

12

Jurczykowski Mateusz

4

13

Wrutniak Aadam

4

14

Korzep Konrad

4

15

Brakoniecki Jakub

2

16

Chmielewski Daniel

2

17

Rogiński Paweł

2

18

Dębek Konrad

2

19

Kozioł Patryk

2

20

Nikiel Patryk

2

21

Pieklik Patryk

1

22

Bakarski

1

23

Wieczorek

1

24

Wysocki Konrad

1

25

Piątek Dariusz

1

26

Laudański Patryk

1

27

Bystry Maciej

1

28

Wasilewski Mateusz

1

29

Szczech Maciej

1

30

Kowalczyk

1

31

Skrzecz Adam

1

32

Kozioł Dawid

1

33

Zawadzki Daniel

1

34

Skrodzki Dawid

1

35

Gąsiorkiewicz Daniel

1

36

Korzep Bartłomiej

1

37

Pędzich Adam

1

38

Mordasewicz Jakub

1

39

Kołakowski Aleksander

1

40

Korwek Kamil

1

41

Sejdel Wiktor

1

 

 

Data powstania: czwartek, 26 lip 2012 19:50
Data opublikowania: czwartek, 26 lip 2012 20:36
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1533 razy