Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

WYNIKI!!! OTWARTE MISTRZOSTWA PŁYWACKIE, Pisz 26.01.2012r.

 

KOMUNIKAT

OTWARTYCH MISTRZOSTW PŁYWACKICH

z dnia 26.01.2012 r.

rozegranych na pływalni M-GOSiR w Piszu

 

SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW   - Mariusz Niedźwiedzki

I.FINAŁY

 

15 m stylem dowolnym dziewczęta 5 lat i młodsi

  1. Marysia Lachowicz- 0:27,59
  2. Laura Szymborska- 0:43,86

15 m stylem dowolnym chłopcy 5 lat i młodsi

 

  1. Bartosz Przygoda- 0:27,45
  2. Tomasz Mazurek- 0:45,68

15 m stylem dowolnym dziewczęta  kl. „O”

 

  1. Zuzanna Zachłowska   SP 1 Pisz 0:15,11
  2. Julia Małż SP 1 Pisz 0:33,01

15 m stylem dowolnym chłopcy kl „0”

  1. Jakub Gołaś     SP 1 Pisz 0:13,23
  2. Itan Ciborowski SP  4 Pisz 0:13,48
  3. Maciej Gleba SP Ruciane Nida 0:14,23
  4. Wojciech Krzyżański SP 2 Pisz 0:14,71
  5. Juliusz Wiśniewski SP 2 Pisz 0:45,66 

15 m stylem dowolnym dziewczęta - I klasa

  1. Wiktoria Szymborska SP Muzyczna Pisz 0:14,28
  2. Magdalena Kożan SP 1 Pisz    0:14,88
  3. Alicja Faryj SP Ruciane Nida 0:19,98

15 m stylem dowolnym chłopcy- I klasa 

  1. Konrad Rudnik SP1 Pisz 0:11,90
  2. Wiktor Szymborski SP 1 Pisz 0:12,89
  3. Julian Chiliński 1 Pisz 0:14,86
  4. Maciej Milewski SP 1 Pisz 0:15,47
  5. Konrad Wojtowicz SP 1Pisz 0:16,29
  6. Albert Kozłowski SP 2 Pisz     0:17,15
  7. Stanisław Gałuszka      SP 2 Pisz 0:19,98
  8. Mikołaj Dąbkowski     SP 1 Pisz 0:22,75

25 m stylem dowolnym dziewczęta  - II klasa

 

  1. Natalia Wierzbowska SP 1 Pisz 0:22,88
  2. Amelia  Skrodzka SP 1 Pisz 0:23,05
  3. Aleksandra Skrodzka SP 1 Pisz 0:24,37
  4. Ada Skrodzka SP 1 Pisz 0:24,91
  5. Adrianna Biedrzycka SP 2 Pisz 0:26,54
  6. Natalia Bugnacka SP 4 Pisz     0:29,50
  7. Katarzyna Krzyżanska SP 2 Pisz 0:30,47

 

25 m stylem dowolnym chłopcy - II klasa

  1. Jakub Pupek SP 2 Pisz 0:24,10
  2. Klaudiusz Gleba SP Ruciane Nida 0:24,80
  3. Alex Podchyl SP 1 Pisz 0:24,81
  4. Mateusz Kozłowski SP 2 Pisz 0:31,44
  5. Łukasz Bessman SP 2 Pisz 0:32,44
  6. Aleksander Ustaszewski SP 4 Pisz 0:34,42
  7. Jakub Postek SP 2 Pisz 0:37,33

25 m stylem grzbietowym dziewczęta - III klasa

 

  1. Julia Kamińska SP 1 Pisz 0:26,72
  2. Magdalena Lemańczyk SP Muzyczna Pisz 0:26,75
  3. Natalia Plona SP 1 Pisz 0:28,46
  4. Paulina Szewczyk SP 2 Pisz 0:31,67 

25 m stylem grzbietowym chłopcy – III klasa

  1. Jakub Wójcik SP 2 Pisz 0:28,90

25 stylem grzbietowym dziewczęta – IV klasa

 

  1. Julia Gardocka SPMuzyczna Pisz 0:20,30
  2. Urszula Urbanowicz SP 1 Pisz 0:23,01
  3. Agata Kulikowska SP 4 Pisz 0:26,61
  4. Natalia Jurczykowska SP 4 Pisz 0:28,47
  5. Kamila Siok SP 4 Pisz 0:29:29     

25 m stylem grzbietowym chłopcy - IV klasa

 

  1. Bartłomiej Wójcik SP 2 Pisz 0:25,95
  2. Dawid Zakrzewski SP 1 Pisz 0:27,29

 

50 m stylem grzbietowym dziewczęta  - V klasa

 

  1. Wiktoria Arciszewska SP 1 Pisz 0:45,02
  2. Kinga Plona SP 1 Pisz 0:54,41
  3. Wiktoria Kożan SP 2 Pisz 0:58,85

 

50m stylem grzbietowym chłopcy – V klasa

 

  1. Jakub Gentek SP Kocioł Duży 1:00,00
  2. Paweł Lachowicz SP 4 Pisz 1:15,00

50 m stylem grzbietowym  dziewczęta – VI klasa

  1. Julia Bączek SP 2 Pisz 0:43,28
  2. Anna Lejman SP 2 Pisz 0:49,64
  3. Aleksandra Szymborska SP Muzyczna Pisz 0:51,37
  4. Natalia Szczech SP 2 Pisz 0:53,06
  5. Katarzyna Grajewska SP 2 Pisz 1:00,00

50 m stylem grzbietowym  chłopcy – VI klasa

 

  1. Mateusz Bessman SP 2 Pisz 1:00,00

25 m stylem dowolnym dziewcząt – III klasa

  1. Magdalena Leymańczyk SP Muzyczna Pisz 0:22,50
  2. Julia Kamińska SP 1 Pisz 0:23,29
  3. Paulina Szewczyk SP 2 Pisz 0:24,86
  4. Natalia Plona SP 1 Pisz 0:24,99
  5. Oliwia Stachelek SP 4 Pisz 0:35,49 

25 m stylem dowolnym chłopcy – III klasa

  1. Jakub Wójcik SP 2 Pisz 0:22,78
  2. Paweł Rogiński SP 4 Pisz 0:27,51

25 m stylem dowolnym dziewcząt  - IV klasa

 

  1. Julia Gardocka SP Muzyczna Pisz 0:15,79
  2. Urszula Urbanowicz SP 1 Pisz 0:19,26
  3. Agata Kulikowska SP 4 Pisz 0:22,58
  4. Natalia Jurczykowska SP 4 Pisz 0:26,46
  5. Kamila Siok SP 4 Pisz 0:31,87
  6. Klaudia Kutyłowska SP 4 Pisz 0:37,83 

25 stylem dowolnym chłopcy – IV klasa

 

  1. Dawid Zakrzewski SP 1 Pisz 0:17,94
  2. Paweł Grabowski SP Muzyczna Pisz 0:18,24
  3. Bartłomiej Wójcik SP 2 Pisz 0:19,11
  4. Piotr Danielski SP 2 Pisz 0:20,45
  5. Krystian Lodkowski SP 4 Pisz 0:29,10

50 m stylem dowolnym dziewcząt – Vklasa

 

  1. Julia Olachno SP 1 Pisz 0:40,58
  2. Wiktoria Arciszewska SP 1 Pisz 0:40,58
  3. Karolina Pieklik SP 1  Pisz 0:41,75
  4. Aleksandra Gołaś SP Muzyczna Pisz 0:46,58
  5. Wiktoria Kożan SP 2  Pisz 0:48,82
  6. Kinga Plona SP 1 Pisz 0:56,65
  7. Klaudia Kraus SP 1 Pisz 1:17,88
  8. Katarzyna Romot SP 1 Pisz 1:49,00

50 m stylem dowolnym chłopcy – V klasa

 

  1. Jakub Gentek SP Kocioł Duży 0:51,45
  2. Paweł Lachowicz SP 4 Pisz 1:09,63
  3. Mateusz Gutowski SP 4 Pisz 1:23,42

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt – VI klasa

  1. Julia Bączek SP 2 Pisz 0:35,31
  2. Anna Lejman SP 2 Pisz 0:39,56
  3. Aleksandra Szymborska SP Muzyczna Pisz     0:40,77
  4. Natalia Szczech SP 2 Pisz 0:47,57
  5. Karolina Makowska SP 4 Pisz 0:49,84
  6. Katarzyna Grajewska SP 2 Pisz 0:50,94
  7. Marta Weiss SP 4 Pisz 0:54,24
  8. Natalia Nowakowska SP 4 Pisz 1:00,64
  9. Julia Sudrawska SP 4 Pisz 1:04,46
  10. Aleksandra Sudrawska SP 4 Pisz 1:05,82

50 m stylem dowolnym chłopcy – VI klasa

 

  1. Mateusz Bessman SP 2 Pisz 0:41,96
  2. Patryk Postek SP 1 Pisz 1:00,16

 

Najmłodszy zawodnik- Bartosz Przygoda  (Puchar ufundował Starosta Piski)

Najmłodsza zawodniczka- Laura Szymborska  (Puchar ufundował Burmistrz Miasta Pisz)

W Otwartych Mistrzostwach Pływackich startowało 77 dzieci z 6 szkół podstawowych i młodsi.

____________________________________________________________

OTWARTE MISTRZOSTWA PŁYWACKIE

Pisz 26.01.2012r. 

REGULAMIN MISTRZOSTW

 

I.         ORGANIZATORZY

1.       Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu

2.       Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

II.        CEL IMPREZY

1.       Propagowanie czynnego wypoczynku dzieci i młodzieży w okresie feryjnym.

2.       Propagowanie pływania, jako dyscypliny sportowej dla każdego.

3.       Propagowanie działalności sekcji( pływania , żeglarstwa i kajakarstwa) Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu.

4.       Propagowanie działalności MGOSiR w Piszu.

III.         MIEJSCE I TERMIN ZAWODÓW

1.       Pływalnia MG OSiR w Piszu

2.       Dnia 26.01.2011 r o godz. 1030 - zapisy od 900

IV.       SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW

1.       Zawody rozegrane będą zgodnie z programem zawodów oraz niniejszym regulaminem.

2.       Zapisy indywidualne w dniu zawodów jw.

3.       Klasyfikacja indywidualna dziewcząt i chłopców

na zawody wszyscy uczestnicy muszą zabrać ze sobą legitymację szkolną lub dokument poświadczający wiek dziecka.

4.       Konkurencje i kategorie wiekowe:

            4.1 Pięć lat i młodsi: (2006 i młodsi)

v      15 m stylem dowolnym dziewcząt - 5 lat i młodsi 

v      15 m stylem dowolnym chłopców – 5 lat i młodsi

 

           4.2 Klasy „0”: (2005r.)

v      15 m stylem dowolnym dziewcząt kl. „O”

v      15 m stylem dowolnym chłopców kl. „O”

 

                        4.3 Klasy I (2004r.)

v      15 m stylem dowolnym dziewcząt

v      15 m stylem dowolnym chłopców

              4.4 Klasy II (2003r.)

                       

v      25 m stylem dowolnym dziewcząt

v      25 m stylem dowolnym chłopców

           4.5 Klasy III (2002r.)

                            (1 wybrany lub 2 style  tj. dowolny lub  grzbietowy)

v      25 m stylem grzbietowym dziewcząt

v      25 m stylem grzbietowym chłopców

v      25 m stylem dowolnym dziewcząt

v      25 m stylem dowolnym chłopców

              4.6 Klasy IV ( 2001r.)

                                 (1 wybrany lub 2  style, tj. dowolny i grzbietowy)

v      25 m stylem grzbietowym dziewcząt

v      25 m stylem grzbietowym chłopców

v      25 m stylem dowolnym dziewcząt

v      25 m stylem dowolnym chłopców

               4.7 Klasy V (2000r.)

                             (1 wybrany lub 2 style, tj. dowolny i grzbietowy)

v      50 m stylem grzbietowym dziewcząt

v      50 m stylem grzbietowym chłopców

v      50 m stylem dowolnym dziewcząt

v      50 m stylem dowolnym chłopców

                4.8 Klasy VI (1999r.)

                                    ( 1 wybrany lub 2 style, tj. dowolny i grzbietowy)

v     50 m stylem grzbietowym dziewcząt

v     50 m stylem grzbietowym chłopców

v     50 m stylem dowolnym dziewcząt

v     50 m stylem dowolnym chłopców

5.       O kolejności miejsc zajętych w klasyfikacji końcowej decydują wyniki czasowe uzyskane przez każdego uczestnika.

V.       ZASADY UCZESTNICTWA

1.       W zawodach każdy uczestnik może startować:

v      w 1 konkurencji - uczestnicy :5 lat i młodsi , klas „0” , I, II,

v      w 1 lub 2 konkurencjach - uczestnicy z klas III, IV, V, VI

2.       Zawody rozegrane będą w każdej konkurencji przy uczestnictwie minimum

      2 zawodników

3.       Dzieci : 5 lat (i młodsze) ,z klas „0” oraz klas I mogą uczestniczyć w zawodach tylko poprzez zgłoszenie dokonane przez rodzica lub pełnoletniego opiekuna oraz

      w jego obecności.

4. W kategoriach:”5 lat i młodsi, klasa „0” i klasa”I” – starty do wyścigu odbywają

     się z wody.

5.      Zawodnicy zrzeszeni w Polskim Związku Pływackim nie mogą uczestniczyć w zawodach.

6.W zawodach mogą uczestniczyć dzieci ze szkół podstawowych powiatu Piskiego oraz przebywające w Piszu w okresie ferii zimowych, z innych miejscowości.

7.      Uczestnicy zawodów startują w kategoriach wiekowych zgodnie z rocznikiem urodzenia.

 VI.     NAGRODY

1.       Upominki

2.       Dyplomy  

VII.     SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW - mgr Mariusz Niedźwiedzki

 

 ___________________________________________________________________________

 

OTWARTE MISTRZOSTWA PŁYWACKIE

Pisz 26.01.2012r.

PROGRAM ZAWODOW

godz. 9:00 - zapisy uczestników, przygotowanie uczestników do zawodów

godz. 10:15 - odprawa sędziów (komisji sędziowskiej)

godz. 10:25 - zbiórka uczestników, sędziów

godz. 10.30 - uroczyste rozpoczęcie zawodów, przygotowanie uczestników do startu

ok. 10.45

1.       15 m stylem dowolnym dziewcząt– 5 lat  i młodsi

2.       15 m stylem dowolnym chłopców – 5 lat i młodsi

3.       15 m stylem dowolnym dziewcząt  - kl”O”

4.       15 m stylem dowolnym chłopców  - kl”O”

5.       15 m stylem dowolnym dziewcząt  - kl. I

6.       15 m stylem dowolnym chłopców  - kl. I

7.       25 m stylem dowolnym dziewcząt  - kl. II

8.       25 m stylem dowolnym chłopców  - kl. II                         

v      DEKORACJE

ok. 11.30

9.       25 m stylem grzbietowym dziewcząt          - kl. III

10.   25 m stylem grzbietowym chłopców          - kl. III                    

11.   25 m stylem grzbietowym dziewcząt          - kl. IV

12.   25 m stylem grzbietowym chłopców          - kl. IV

v       DEKORACJE,

ok. 12.00

13.     50 m stylem grzbietowym dziewcząt        - kl. V

14.     50 m stylem grzbietowym chłopców        - kl. V                     

15.     50 m stylem grzbietowym dziewcząt        - kl. VI

16.     50 m stylem grzbietowym chłopców        - kl. VI

v       DEKORACJE

ok. 13:00

17.     25 m stylem dowolnym dziewcząt           - kl. III

18.     25 m stylem dowolnym chłopców           - kl. III                   

19.     25 m stylem dowolnym dziewcząt           - kl. IV

20.     25 m stylem dowolnym chłopców           - kl. IV

v      POKAZ, DEKORACJE,

ok. 14:00

21.    50 m stylem dowolnym dziewcząt - kl. V

22.    50 m stylem dowolnym chłopców            - kl. V         

23.    50 m stylem dowolnym dziewcząt - kl. VI

24.    50 m stylem dowolnym chłopców - kl. VI

v      DEKORACJE

ok. 15:00 - Zakończenie zawodów.

Program minutowy zawodów może ulec zmianie. Jest to uzależnione od ilości startujących w poszczególnych konkurencjach.

 

 

Data powstania: czwartek, 19 sty 2012 14:36
Data opublikowania: czwartek, 19 sty 2012 14:42
Data edycji: czwartek, 19 sty 2012 14:43
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2868 razy
Ilość edycji: 1