Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po VIII rundzie 24.01.2009 r.

po VIII rundzie Lp. Strzelcy bramki
1 Mogilski Mariusz 21
Lp drużyna mecze Zwycięstwo Remis Porażka punkty uzyskane bramki stracone bramki   2 Blok Marcin 10
3 Gutowski Leszek 10
1 Ulica Warszawska 8 6 2 0 20 31 8 23 4 Kowalczyk Michał 10
2 Hotel Jabłoń Team 8 6 1 1 19 30 24 6 5 Milarski Michał 10
3 Fabryka Sklejka-Pisz SA 8 6 1 1 19 43 20 23 6 Karpowicz Adrian 9
4 Jagodne 8 6 0 2 18 31 9 22 7 Malinowski Artur 9
5 CzerniaFka Senior 8 5 0 3 15 26 10 16 8 Duda Tomek 8
6 Drago 8 4 1 3 13 23 16 7 9 Waszkiewicz Cezary 8
7 Mar-Mir Belpax 8 4 1 3 13 31 29 2 10 Banach Damian 7
7 Snopki 8 4 1 3 13 25 27 -2 11 Hermasz Adrian 7
9 MSWEiR Młode Wilki 8 2 1 5 7 22 39 -17 12 Malinowski Grzegorz 7
9 Fokus 8 2 1 5 7 18 34 -16 13 Waszkiewicz Łukasz 7
11 Chłopaki z podwórka 8 2 0 6 6 21 36 -15 14 Giedorowicz Tomasz 6
12 L.S.O. 8 2 0 6 6 25 36 -11 15 Kuna Marek 6
13 CzerniafFka Junior 8 1 1 6 4 14 27 -13 16 Mogilski Grzegorz 6
14 Ulica Mickiewicza 8 1 0 7 3 18 43 -25 17 Rumiński Łukasz 6
51 10 51 163 358 358 18 Wasiulewski Paweł 6
19 Wiśniewski Karol 6
Ilość meczy 56x3=168 żółte kartki czerwone kartki 20 Choiński Norbert 5
DRAGO bramkarz   21 Furjan Marek 5
Zdobyte pkt. 163   Sobiewski K.   22 Gutowski Błażej 5
5 remisów = 5 pkt. FOKUS Kryszkiewicz   23 Milarski Rafał 5
  Święszkowski G.   24 Pikóra Wojciech 5
  Faryj A.   25 Sztrom Bartłomiej 5
CZERNIAFKA Wysokiński R. Wysokiński N. 26 Barański Łukasz 4
JUNIOR Alicki K. Chojnowski R. 27 Galanek Kamil 4
  Kowalczyk P.   28 Mięsak Łukasz 4
CZERNIAFKA Andrzejewski S.   29 Pietrzyk Mieczysław 4
SENIOR Hermasz A.   30 Poświata Sebastian 4
  Banach D.   31 Prześniak Paweł 4
MAR MIR Mogilski G. Mogilski G. 32 Skarżyński Łukasz 4
BELPAX     33 Sobiewski Kamil 4
  Skarżyński K. Zadroga M. 34 Szałkucki Tomasz 4
ULICA Skarżyński Ł. Skarżyński K. 35 Waszkiewicz Adam 4
MICKIEWICZA Skarżyński K.   36 Wesołowski Cezary 4
  Zaczkowski A.   37 Zaczkowski Adrian 4
HOTEL Furjan M.   38 Zaczkowski Hubert 4
JABŁOŃ TEAM Giedrowicz T.   39 Andrzejewski Sebastian 3
  Karol Wasiak   40 Biedrzycki Andrzej 3
  Bogdański A.   41 Burmajster Michał 3
CHŁOPAKI Zadroga Ł.   42 Janicki Łukasz 3
Z PODWÓRKA Niecikowski R.   43 Koszewski Rafał 3
  Kibitlewski A.   44 Kowalczyk Mateusz 3
ULICA Waszkiewicz A.   45 Mieczkowski Tomasz 3
WARSZAWSKA Remiszewski R.   46 Pawelczyk Piotr 3
  Waszkiewicz A.   47 Radziemski Krzysztof 3
Fabryka Biedrzycki A.   48 Rejmentowski Łukasz 3
Sklejka-Pisz SA     49 Samul Rafał 3
MSWEiR Kalwejt J.   50 Sokołowski Tomasz 3
Młode Wilki     51 Święszkowski Grzegorz 3
Snopki Malinowski A. Mięsak K. 52 Andrzejczyk Marcin 2
  Siwik D.   53 Bogdański Adam 2
L.S.O. Maciejewski Ł.   54 Dębek Krystian 2
55 Duda Bartłomiej 2
56 Gugnacki Karol 2
57 Jacewicz Filip 2
58 Jędra Kamil 2
59 Kalwejt Jacek 2
60 Kowalczyk Paweł 2
61 Kurzątkowski Konrad 2
62 Lipiński Marcin 2
63 Nosek Radek 2
64 Rajmuntowski Marcin 2
65 Remiszewski Rafał 2
66 Ruszczyk Łukasz 2
67 Sitarz Łukasz 2
68 Skrzecz Łukasz 2
69 Stachelek Damian 2
70 Wygnał Ernest 2
71 Zaczkowski Sebastian 2
72 Żbikowski Piotr 2
73 Alicki Krzysztof 1
74 Błażyński Artur 1
75 Buczyński Karol 1
76 Burzyński Łukasz 1
77 Choiński Mirosław 1
78 Chojnowski Rafał 1
79 Czerniak Damian 1
80 Faryj Adam 1
81 Guzik Kamil 1
82 Jaworski Konrad 1
83 Kędzior Robert 1
84 Kibitlewski Adrian 1
85 Kowalczyk Piotr 1
86 Łazarczyk Marcin 1
87 Łosiak Mateusz 1
88 Malinowski Ireneusz 1
89 Niecikowski Rafał 1
90 Oszutowski Michał 1
91 Rafałowski Robert 1
92 Remiszewski Łukasz 1
93 Romachow Mateusz 1
94 Rumiński Mateusz 1
95 Siergiej Grzegorz 1
96 Skarżyński Karol 1
97 Smaka Michał 1
98 Zach Patryk 1
99 Żbikowski Łukasz 1
Data powstania: poniedziałek, 26 sty 2009 13:23
Data opublikowania: poniedziałek, 26 sty 2009 13:30
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2123 razy