Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po XII rundzie 21.02.2009 r.

po XII rundzie Lp. Strzelcy bramki
1 Mogilski Mariusz 27
Lp drużyna mecze Zwycięstwo Remis Porażka punkty uzyskane bramki stracone bramki   2 Malinowski Artur 17
3 Kowalczyk Michał 16
1 Hotel Jabłoń Team 12 9 1 2 28 41 29 12 4 Blok Marcin 15
2 CzerniaFka Senior 12 9 0 3 27 44 15 29 5 Gutowski Leszek 13
3 Jagodne 12 9 0 3 27 45 26 19 6 Hermasz Adrian 13
4 Ulica Warszawska 12 8 2 2 26 42 13 29 7 Milarski Michał 12
5 Fabryka Sklejka-Pisz SA 12 8 1 3 25 60 29 31 8 Malinowski Grzegorz 11
6 Snopki 12 7 1 4 22 42 39 3 9 Waszkiewicz Cezary 10
7 Drago 12 7 1 4 22 35 25 10 10 Karpowicz Adrian 10
8 Mar- Mir Belpax 12 6 2 4 20 44 45 -1 11 Duda Tomek 9
9 Fokus 12 3 1 8 10 30 51 -21 12 Gutowski Błażej 9
10 Chłopaki z podwórka 12 3 1 8 10 33 51 -18 13 Skarżyński Łukasz 9
11 Ulica Mickiewicza 12 3 0 9 9 30 56 -26 14 Biedrzycki Andrzej 9
12 CzerniaFka Junior 12 2 1 9 7 22 42 -20 15 Banach Damian 8
13 Młode Wilki 12 2 1 9 7 32 55 -23 16 Giedorowicz Tomasz 8
14 L.S.O. 12 2 0 10 6 30 54 -24 17 Wiśniewski Karol 8
78 6 78 246 530 530 18 Janicki Łukasz 8
żółte kartki czerwone kartki 19 Kuna Marek 7
Ilość meczy 84x3=252 DRAGO bramkarz   20 Mogilski Grzegorz 7
  Sobiewski K.   21 Pikóra Wojciech 7
Zdobyte pkt. 246   Lejman R.   22 Rumiński Łukasz 7
6 remisów = 6 pkt.   Leoszewski T.   23 Wasiulewski Paweł 7
  Galanek K.   24 Waszkiewicz Łukasz 7
FOKUS Kryszkiewicz   25 Zaczkowski Hubert 7
  Święszkowski G.   26 Barański Łukasz 7
  Faryj A.   27 Galanek Kamil 7
CZERNIAFKA Wysokiński R. Wysokiński N. 28 Zaczkowski Adrian 7
JUNIOR Alicki K. Chojnowski R. 29 Remiszewski Rafał 6
  Kowalczyk P. Chojnowski R. 30 Bogdański Adam 6
CZERNIAFKA Andrzejewski S.   31 Furjan Marek 6
SENIOR Hermasz A.   32 Wygnał Ernest 6
  Banach D.   33 Skrzecz Łukasz 6
MAR MIR Mogilski G. Mogilski G. 34 Andrzejewski Sebastian 5
BELPAX Choiński N.   35 Choiński Norbert 5
  Mogilski G.   36 Kurzątkowski Konrad 5
  Skarżyński K. Zadroga M. 37 Mięsak Łukasz 5
ULICA Skarżyński Ł. Skarżyński K. 38 Milarski Rafał 5
MICKIEWICZA Skarżyński K.   39 Sobiewski Kamil 5
  Zaczkowski A.   40 Sztrom Bartłomiej 5
  Skarżyński Ł.   41 Święszkowski Grzegorz 5
  Pijanowski A.   42 Duda Bartłomiej 5
HOTEL Furjan M. Cieśluk M. 43 Wesołowski Cezary 5
JABŁOŃ TEAM Giedrowicz T.   44 Rejmentowski Łukasz 5
  Karol Wasiak   45 Andrzejczyk Marcin 4
  Bogdański A.   46 Pietrzyk Mieczysław 4
CHŁOPAKI Zadroga Ł.   47 Poświata Sebastian 4
Z PODWÓRKA Niecikowski R.   48 Prześniak Paweł 4
  Kibitlewski A.   49 Szałkucki Tomasz 4
  Sitarz Ł.   50 Waszkiewicz Adam 4
ULICA Waszkiewicz A.   51 Kalwejt Jacek 4
WARSZAWSKA Remiszewski R.   52 Borzymowski Mariusz 3
  Waszkiewicz A.   53 Buczyński Karol 3
Fabryka SKLEJKA Biedrzycki A.   54 Burmajster Michał 3
  Gutowski L.   55 Jacewicz Filip 3
  Waszkiewicz T.   56 Koszewski Rafał 3
Młode Wilki Milewski A.   57 Kowalczyk Mateusz 3
  Kalwejt J.   58 Łosiak Mateusz 3
Snopki Malinowski A. Mięsak K. 59 Mieczkowski Tomasz 3
  Siwik D.   60 Pawelczyk Piotr 3
L.S.O. Maciejewski Ł.   61 Radziemski Krzysztof 3
62 Samul Rafał 3
63 Sokołowski Tomasz 3
64 Żbikowski Piotr 3
65 Kowalczyk Paweł 3
66 Stachelek Damian 3
67 Waszkiewicz Marek 3
68 Faryj Adam 3
69 Maciejewski Łukasz 3
70 Smaka Michał 3
71 Czerwiński Krzysztof 2
72 Dębek Krystian 2
73 Gugnacki Karol 2
74 Jędra Kamil 2
75 Kędzior Robert 2
76 Kułakowski Bogumił 2
77 Lipiński Marcin 2
78 Malinowski Ireneusz 2
79 Niecikowski Rafał 2
80 Nosek Radek 2
81 Ociepa Kamil 2
82 Rajmuntowski Marcin 2
83 Ruszczyk Łukasz 2
84 Siergiej Grzegorz 2
85 Sitarz Łukasz 2
86 Zaczkowski Sebastian 2
87 Żbikowski Łukasz 2
88 Maciejewski Maciej 2
89 Rafałowski Robert 2
90 Wysokiński Norbert 2
91 Alicki Krzysztof 1
92 Błażyński Artur 1
93 Burzyński Łukasz 1
94 Choiński Mirosław 1
95 Chojnowski Rafał 1
96 Czerniak Damian 1
97 Guzik Kamil 1
98 Jaworski Konrad 1
99 Kibitlewski Adrian 1
100 Kowalczyk Piotr 1
101 Kucharski Tomasz 1
102 Lejman Rafał 1
103 Łazarczyk Marcin 1
104 Milewski Adam 1
105 Oszutowski Michał 1
106 Piankowski Czarek 1
107 Pruszyński Daniel 1
108 Remiszewski Łukasz 1
109 Romachow Mateusz 1
110 Rumiński Mateusz 1
111 Skarżyński Karol 1
112 Zach Bartłomiej 1
113 Zach Patryk 1
114 Malinowski Ireneusz 1
115 Bondarenko Aleksander 1
Data powstania: czwartek, 5 mar 2009 12:45
Data opublikowania: czwartek, 5 mar 2009 12:52
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2113 razy