Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po VII rundzie 17.01.2009 r.

po VII rundzie Lp. Strzelcy bramki
1 Mogilski Mariusz 21
Lp drużyna mecze Zwycięstwo Remis Porażka punkty uzyskane bramki stracone bramki   2 Gutowski Leszek 10
3 Kowalczyk Michał 10
1 Ulica Warszawska 7 5 2 0 17 29 8 21 4 Blok Marcin 9
2 Hotel Jabłoń Team 7 5 1 1 16 24 23 1 5 Milarski Michał 9
3 Fabryka Sklejka-Pisz SA 7 5 1 1 16 38 17 21 6 Karpowicz Adrian 8
4 Jagodne 7 5 0 2 15 28 7 21 7 Banach Damian 7
5 CzerniaFka Senior 7 5 0 2 15 26 8 18 8 Hermasz Adrian 7
6 Drago 7 4 0 3 12 20 13 7 9 Malinowski Artur 7
7 Mar-Mir Belpax 7 3 1 3 10 20 25 -5 10 Kuna Marek 6
7 Snopki 7 3 1 3 10 20 25 -5 11 Waszkiewicz Czarek 6
9 MSWEiR Młode Wilki 7 2 1 4 7 20 34 -14 12 Waszkiewicz Łukasz 6
9 Fokus 7 2 1 4 7 15 29 -14 13 Wiśniewski Karol 6
11 Chłopaki z podwórka 7 2 0 5 6 20 30 -10 14 Choiński Norbert 5
12 L.S.O. 7 2 0 5 6 23 33 -10 15 Duda Tomek 5
13 CzerniafFka Junior 7 1 0 6 3 11 24 -13 16 Milarski Rafał 5
14 Ulica Mickiewicza 7 1 0 6 3 14 32 -18 17 Wasiulewski Paweł 5
45 8 45 143 308 308 18 Furjan Marek 4
19 Galanek Kamil 4
Ilość meczy 49x3=147 20 Giedorowicz Tomasz 4
21 Mięsak Łukasz 4
Zdobyte pkt. 143 22 Pikóra Wojciech 4
23 Poświata Sebastian 4
24 Prześniak Paweł 4
żółte kartki czerwone kartki 25 Rumiński Łukasz 4
DRAGO bramkarz   26 Sobiewski Kamil 4
FOKUS Kryszkiewicz   27 Szałkucki Tomasz 4
Święszkowski G.   28 Sztrom Bartłomiej 4
Faryj A.   29 Wesołowski Cezary 4
CZERNIAFKA Wysokiński R. Wysokiński N. 30 Andrzejewski Sebastian 3
JUNIOR Alicki K. Chojnowski R. 31 Barański Łukasz 3
  Kowalczyk P.   32 Burmajster Michał 3
CZERNIAFKA Andrzejewski S.   33 Janicki Łukasz 3
SENIOR Hermasz A.   34 Kowalczyk Mateusz 3
  Banach D.   35 Mieczkowski Tomasz 3
MAR MIR Mogilski G. Mogilski G. 36 Mogilski Grzegorz 3
BELPAX     37 Pawelczyk Piotr 3
  Skarżyński K. Zadroga M. 38 Pietrzyk Mieczysław 3
ULICA Skarżyński Ł.   39 Radziemski Krzysztof 3
MICKIEWICZA Skarżyński K.   40 Rejmentowski Łukasz 3
  Zaczkowski A.   41 Samul Rafał 3
HOTEL Furjan M.   42 Skarżyński Łukasz 3
JABŁOŃ TEAM Giedrowicz T.   43 Sokołowski Tomasz 3
  Karol Wasiak   44 Waszkiewicz Adam 3
CHŁOPAKI Zadroga Ł.   45 Andrzejczyk Marcin 2
Z PODWÓRKA Niecikowski R.   46 Biedrzycki Andrzej 2
  Kibitlewski A.   47 Dębek Krystian 2
ULICA Waszkiewicz A.   48 Duda Bartłomiej 2
WARSZAWSKA Remiszewski R.   49 Jacewicz Filip 2
  Waszkiewicz A.   50 Jędra Kamil 2
Fabryka Biedrzycki A.   51 Kalwejt Jacek 2
Sklejka-Pisz SA     52 Koszewski Rafał 2
MSWEiR Kalwejt J.   53 Kowalczyk Paweł 2
Młode Wilki     54 Kurzątkowski Konrad 2
Snopki Malinowski A. Mięsak K. 55 Lipiński Marcin 2
      56 Malinowski Grzegorz 2
57 Nosek Radek 2
58 Rajmuntowski Marcin 2
59 Remiszewski Rafał 2
60 Ruszczyk Łukasz 2
61 Sitarz Łukasz 2
62 Skrzecz Łukasz 2
63 Stachelek Damian 2
64 Święszkowski Grzegorz 2
65 Wygnał Ernest 2
66 Zaczkowski Adrian 2
67 Zaczkowski Hubert 2
68 Żbikowski Piotr 2
69 Gutowski Błażej 2
70 Buczyński Karol 1
71 Choiński Mirosław 1
72 Chojnowski Rafał 1
73 Czerniak Damian 1
74 Gugnacki Karol 1
75 Jaworski Konrad 1
76 Kędzior Robert 1
77 Kibitlewski Adrian 1
78 Kowalczyk Piotr 1
79 Łazarczyk Marcin 1
80 Łosiak Mateusz 1
81 Oszutowski Michał 1
82 Rafałowski Robert 1
83 Remiszewski Łukasz 1
84 Romachow Mateusz 1
85 Rumiński Mateusz 1
86 Siergiej Grzegorz 1
87 Skarżyński Karol 1
88 Smaka Michał 1
89 Zach Patryk 1
90 Zaczkowski Sebastian 1
91 Żbikowski Łukasz 1
92 Burzyński Łukasz 1
93 Faryj Adam 1
94 Guzik Kamil 1
95 Niecikowski Rafał 1
96 Alicki Krzysztof 1
Data powstania: wtorek, 20 sty 2009 13:18
Data opublikowania: czwartek, 22 sty 2009 12:24
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2038 razy