Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

XII Otwarte Mistrzostwa Pisza w Pływaniu Rodzinnym i Indywidualnym o Puchar Burmistrza Pisza

W sobotę 16 maja br. odbyły się XII Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu o Puchar Burmistrza Pisza, inaugurując w naszej gminie Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny. Zawody tradycyjnie zostały przeprowadzone w dwóch głównych kategoriach: indywidualnej i rodzinnej. W kat. indywidualnej najmłodsi rywalizowali na dystansie 12,5 m, natomiast pozostałe grupy wiekowe walczyły na dystansie 25 m. Dużym zainteresowaniem cieszyła się kategoria rodzinna, która w tym roku została rozszerzona. Rodziny mogły startować w zespołach 2-osobowych, 3-osobowych i 4-osobowych.

Na zakończenie odbyło się podsumowanie, dekoracja zawodników oraz losowanie 10 karnetów na pływalnię. W zawodach wystartowały 62 osoby.

Współorganizatorami XII Otwartych Mistrzostw w Pływaniu o Puchar Burmistrza Pisza były: gmina Pisz, Ośrodek Profilaktyki i Terapii, Klub Sportowy SEBASPORT Sebastian Ciborowski, Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.Głównym organizatorem jest M-GOSiR w Piszu

Nagrody, trofea sportowe, słodycze ufundowali:

  1. Burmistrz Pisza Pan Andrzej Szymborski
  2. Ośrodek Profilaktyki i Terapii w Piszu
  3. Firma Handlowo-Usługowa CYTRUS Jarosław Dzwonkowski
  4. PSB Mrówka – Hurtownia GROT w Piszu
  5. Piekarnia BIGDA
  6. Galeria mebli MARKAN
  7. Biuro podróży ŚWIAT – Barbara Januszko
  8. oraz Miejsko—Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu i dyrektor tegoż ośrodka.

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Wyniki XII Otwartych Mistrzostw w Pływaniu o Puchar Burmistrza Pisza w kat, indywidualnej i rodzinnej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„0” i młodsiKat. A; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

Julia Gajda

0:13,83

2.

Weronika Pardej

0:15,31

3.

Wiktoria Weichman

0:16,86

4.

Nadia Maciejczyk

0:41,41

5.

Antonina Gentek

0:48,42

CHŁOPCY

1.

Aleksander Maciejczyk

0:13,58

2.

Franciszek Wierzbowski

0:14,47

3.

Gabriel Nyczka

0:29,13

4.

Łukasz Januszko

0:35,08

5.

Bartosz Rudnik

0:42,23

 

I-IIKat. B; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

Anastazja Pastuszko

0:10,91

2.

Paulina Zaranko

0:12,27

3.

Amelia Piotrowska

0:13,14

4.

Laura Szymborska

0:13,73

5.

Amelia Szyszkowska

0:14,23

6.

Zuzanna Ciborowska

0:14,79

CHŁOPCY

1.

Filip Kamiński

0:11,07

2.

Bartosz Przygoda

0:12,93

3.

Michał Alicki

0:13,15

4.

Wiktor Kozioł

0:17,38

5.

Mateusz Januszko

0:18,02

6.

Maksymilian Pastuszko

0:23,23

 

 

III-IVKat. C; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

Wiktoria Szymborska

0:20,52

2.

Zuzanna Zachłowska

0:21,78

3.

Maria Koziatek

0:23,87

4.

Magdalena Kożan

0:24,67

5.

Marianna Przywódek

0:36,23

CHŁOPCY

1.

Konrad Rudnik

0:17,50

2.

Itan Ciborowski

0:17,50

3.

Wiktor Szymborski

0:18,35

4.

Julian Chiliński

0:19,81

5.

Adrian Kuligowski

0:20,13

6.

Jan Romanowski

0:24,25

7.

Jakub Jedynak

0:34,54

 

V-VIKat. D; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

Paulina Szewczyk

0:16,64

2.

Martyna Kapelańska

0:17,88

3.

Zofia Kuliś

0:18,21

CHŁOPCY

1.

Jakub Pupek

0:15,80

2.

Jakub Wójcik

0:16,24

3.

Michał Zaranko

0:21,05

4.

Szymon Ciborowski

0:22,22

 

 

GIMNAZJUMKat. E; Styl dowolny; Dystans 25m

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

Maja Adamus

0:19,41

2.

Klaudia Kaszak

0:34,71

CHŁOPCY

1.

Hubert Adamus

0:16,09

2.

Maciej Jedynak

0:16,66

3.

Mateusz Kubiak

0:19,87

 

PonadgimnazjalneKat. F; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

CHŁOPCY

1.

Hubert Ciborowski

0:12,97

2.

Eryk Chiliński

0:13,84

 

 

20-29 latKat. G; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.

Maciej Maciejczyk

0:14,64

 

 

30-39 latKat. H; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.

Magda Gentek

0:15,65

2.

Katarzyna Alicka

0:19,39

MĘŻCZYŹNI

1.

Michał Maciejczyk

0:12,77

2.

Arkadiusz Szymborski

0:14,45

3.

Marcin Gentek

0:16,62

 

 

 

40-49 latKat. I; Styl dowolny; Dystans – 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.

Agnieszka Chilińska

0: 34,89

2.

Iwona Ciborowska

0:42,69

MĘŻCZYŹNI

1.

Sebastian Ciborowski

0:12,86

2.

Teodor Kożan

0:20,81

 

 

50-59 latKat. J; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.

Jacek Niedźwiedzki

0:14,78

2.

Antoni Kopacz

0:15,95

3.

Wiesław Januszko

0:21,87

 

 

60 lat i więcejKat. K; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.

Irena Ciborowska

0:28,43

 

 

 

Klasyfikacja – RODZINYSZTAFETAR 4Styl – dowolnyDystans – 4x25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

 

CIBOROWSCY
Iwona, Hubert, Szymon, Zuzanna

1:49,23

 

 

Klasyfikacja – RODZINYSZTAFETAR 3Styl – dowolnyDystans – 4x25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

1.

GENTEK
Magda, Marcin, Jakub

1:05,25

2.

CIBOROWSCY

Irena, Sebastian, Itan

1:14,88

3.

CHILIŃSCY

Agnieszka, Julian, Eryk

1:25,43

 

 

 

 

Klasyfikacja – RODZINYSZTAFETAR 2Styl – dowolnyDystans – 2x25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

1.

SZYMBORSCY
Arkadiusz, Wiktor

34,27

2.

MACIEJCZYK

Michał, Aleksander

44,99

3.

KOŻAN

Magdalena, Teodor

48,65

4.

ALICCY

Katarzyna, Michał

52,06

5.

JANUSZKO

Wiesław, Mateusz

1:05,69

 

 

PUCHARY OTRZYMALI RÓWNIEŻ:

 

Junior zawodów -ŁUKASZ JANUSZKO

Senior zawodów -IRENA CIBOROWSKA

 

„0” i młodsiKat. A; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

 

Julia Gajda

0:13,83

 

Weronika Pardej

0:15,31

 

Wiktoria Weichman

0:16,86

 

Nadia Maciejczyk

0:41,41

 

Antonina Gentek

0:48,42

CHŁOPCY

 

Aleksander Maciejczyk

0:13,58

 

Franciszek Wierzbowski

0:14,47

 

Gabriel Nyczka

0:29,13

 

Łukasz Januszko

0:35,08

 

Bartosz Rudnik

0:42,23

 

I-IIKat. B; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

Anastazja Pastuszko

0:10,91

2.

Paulina Zaranko

0:12,27

3.

Amelia Piotrowska

0:13,14

4.

Laura Szymborska

0:13,73

5.

Amelia Szyszkowska

0:14,23

6.

Zuzanna Ciborowska

0:14,79

CHŁOPCY

1.

Filip Kamiński

0:11,07

2.

Bartosz Przygoda

0:12,93

3.

Michał Alicki

0:13,15

4.

Wiktor Kozioł

0:17,38

5.

Mateusz Januszko

0:18,02

6.

Maksymilian Pastuszko

0:23,23

 

III-IVKat. C; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

Wiktoria Szymborska

0:20,52

2.

Zuzanna Zachłowska

0:21,78

3.

Maria Koziatek

0:23,87

4.

Magdalena Kożan

0:24,67

5.

Marianna Przywódek

0:36,23

CHŁOPCY

1.

Konrad Rudnik

0:17,50

1.

Itan Ciborowski

0:17,50

3.

Wiktor Szymborski

0:18,35

4.

Julian Chiliński

0:19,81

 

5.

Adrian Kuligowski

0:20,13

 

6.

Jan Romanowski

0:24,25

7.

Jakub Jedynak

0:34,54

 

V-VIKat. D; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

Paulina Szewczyk

0:16,64

2.

Martyna Kapelańska

0:17,88

3.

Zofia Kuliś

0:18,21

CHŁOPCY

1.

Jakub Pupek

0:15,80

2.

Jakub Wójcik

0:16,24

3.

Michał Zaranko

0:21,05

4.

Szymon Ciborowski

0:22,22

 

GIMNAZJUMKat. E; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

Maja Adamus

0:19,41

2.

Klaudia Kaszak

0:34,71

CHŁOPCY

1.

Hubert Adamus

0:16,09

2.

Maciej Jedynak

0:16,66

3.

Mateusz Kubiak

0:19,87

PonadgimnazjalneKat. F; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

CHŁOPCY

1.

Hubert Ciborowski

0:12,97

2.

Eryk Chiliński

0:13,84

 

20-29 latKat. G; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.

Maciej Maciejczyk

0:14,64

 

30-39 latKat. H; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.

Magda Gentek

0:15,65

2.

Katarzyna Alicka

0:19,39

MĘŻCZYŹNI

1.

Michał Maciejczyk

0:12,77

2.

Arkadiusz Szymborski

0:14,45

3.

Marcin Gentek

0:16,62

 

 

40-49 latKat. I; Styl dowolny; Dystans – 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1

Agnieszka Chilińska

0: 34,89

2

Iwona Ciborowska

0:42,69

MĘŻCZYŹNI

1

Sebastian Ciborowski

0:12,86

2

Teodor Kożan

0:20,81

 

50-59 latKat. J; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.

Jacek Niedźwiedzki

0:14,78

2.

Antoni Kopacz

0:15,95

3.

Wiesław Januszko

0:21,87

 

60 lat i więcejKat. K; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.

Irena Ciborowska

0:28,43

 

 

Klasyfikacja – RODZINYSZTAFETAR 4Styl – dowolnyDystans – 4x25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

 

CIBOROWSCY
Iwona, Hubert, Szymon, Zuzanna

1:49,23

 

Klasyfikacja – RODZINYSZTAFETAR 3Styl – dowolnyDystans – 4x25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

1.

GENTEK
Magda, Marcin, Jakub

1:05,25

2.

CIBOROWSCY

Irena, Sebastian, Itan

1:14,88

3.

CHILIŃSCY

Agnieszka, Julian, Eryk

1:25,43

 

 

 

Klasyfikacja – RODZINYSZTAFETAR 2Styl – dowolnyDystans – 2x25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

1.

SZYMBORSCY
Arkadiusz, Wiktor

34,27

2.

MACIEJCZYK

Michał, Aleksander

44,99

3.

KOŻAN

Magdalena, Teodor

48,65

4.

ALICCY

Katarzyna, Michał

52,06

5.

JANUSZKO

Wiesław, Mateusz

1:05,69

 

PUCHARY OTRZYMALI RÓWNIEŻ:

 

Najmłodszy uczestnik(junior zawodów)ŁUKASZ JANUSZKO

Najstarszy uczestnik(senior zawodów)IRENA CIBOROWSKA

Pliki do pobrania:
Data powstania: środa, 29 kwi 2015 15:15
Data opublikowania: środa, 29 kwi 2015 15:23
Data edycji: środa, 20 maj 2015 16:29
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1825 razy
Ilość edycji: 7