Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po V rundzie 03.01.2009 r.

po V rundzie Lp. Strzelcy bramki
1 Mogilski Mariusz 12
Lp drużyna mecze Zwycięstwo Remis Porażka punkty uzyskane bramki stracone bramki wynik 2 Milarski Michał 9
3 Blok Marcin 8
1 CzerniaFka Senior 5 5 0 0 15 23 2 21 4 Banach Damian 7
2 Jagodne 5 4 0 0 12 23 3 20 5 Gutowski Leszek 7
3 Ulica Warszawska 5 3 2 0 11 16 6 10 6 Hermasz Adrian 7
4 Fabryka Sklejka-Pisz SA 5 3 1 1 10 24 15 9 7 Kowalczyk Michał 7
5 Hotel Jabłoń Team 5 3 1 1 10 19 22 -3 8 Karpowicz Adrian 6
6 Drago 5 3 0 2 9 18 11 7 9 Waszkiewicz Łukasz 6
7 Mar-Mir Belpax 5 2 1 2 7 11 16 -5 10 Wiśniewski Karol 6
8 L.S.O. 5 2 0 0 6 20 23 -3 11 Wasiulewski Paweł 5
9 Chłopaki z podwórka 5 2 0 0 6 15 19 -4 12 Waszkiewicz Czarek 5
10 Snopki 5 1 1 3 4 10 19 -9 13 Galanek Kamil 4
11 MSWEiR Młode Wilki 5 1 1 3 4 14 24 -10 14 Kuna Marek 4
12 Fokus 5 1 1 3 4 9 20 -11 15 Prześniak Paweł 4
13 CzerniafFka Junior 5 1 0 0 3 7 13 -6 16 Rumiński Łukasz 4
14 Ulica Mickiewicza 5 0 0 5 0 9 25 -16 17 Szałkucki Tomasz 4
31 8 20 101 218 218 18 Burmajster Michał 3
19 Furjan Marek 3
Ilość meczy 35x3=105 20 Mieczkowski Tomasz 3
21 Mięsak Łukasz 3
Zdobyte pkt. 101 22 Milarski Rafał 3
23 Pawelczyk Piotr 3
24 Pietrzyk Mieczysław 3
żółte kartki czerwone kartki 25 Rejmentowski Łukasz 3
DRAGO bramkarz   26 Sobiewski Kamil 3
      27 Sokołowski Tomasz 3
FOKUS Kryszkiewicz   28 Wesołowski Cezary 3
Święszkowski G.   29 Andrzejewski Sebastian 2
Faryj A.   30 Biedrzycki Andrzej 2
      31 Choiński Norbert 2
CZERNIAFKA Wysokiński R.   32 Dębek Krystian 2
SENIOR Alicki K.   33 Duda Bartłomiej 2
      34 Duda Tomek 2
CZERNIAFKA Andrzejewski S. Wysokiński N. 35 Jacewicz Filip 2
JUNIOR Hermasz A.   36 Janicki Łukasz 2
  Kowalczyk P.   37 Kowalczyk Paweł 2
      38 Kurzątkowski Konrad 2
MAR MIR Mogilski G. Mogilski G. 39 Lipiński Marcin 2
BELPAX     40 Malinowski Artur 2
      41 Nosek Radek 2
ULICA Skarżyński K.   42 Pikóra Wojciech 2
MICKIEWICZA Skarżyński Ł.   43 Radziemski Krzysztof 2
      44 Ruszczyk Łukasz 2
HOTEL Furjan M.   45 Samul Rafał 2
JABŁOŃ TEAM Giedrowicz T.   46 Skarżyński Łukasz 2
      47 Skrzecz Łukasz 2
CHŁOPAKI Zadroga Ł.   48 Sztrom Bartłomiej 2
Z PODWÓRKA Niecikowski R.   49 Święszkowski Grzegorz 2
50 Wygnał Ernest 2
ULICA Waszkiewicz A.   51 Zaczkowski Hubert 2
WARSZAWSKA Remiszewski R.   52 Barański Łukasz 1
53 Chojnowski Rafał 1
Fabryka Biedrzycki A.   54 Czerniak Damian 1
Sklejka-Pisz SA     55 Giedorowicz Tomasz 1
56 Gugnacki Karol 1
57 Jaworski Konrad 1
58 Jędra Kamil 1
59 Kalwejt Jacek 1
60 Kędzior Robert 1
61 Kibitlewski Adrian 1
62 Koszewski Rafał 1
63 Kowalczyk Mateusz 1
64 Kowalczyk Piotr 1
65 Łazarczyk Marcin 1
66 Łosiak Mateusz 1
67 Malinowski Grzegorz 1
68 Mogilski Grzegorz 1
69 Oszutowski Michał 1
70 Poświata Sebastian 1
71 Rafałowski Robert 1
72 Rajmuntowski Marcin 1
73 Remiszewski Łukasz 1
74 Remiszewski Rafał 1
75 Romachow Mateusz 1
76 Siergiej Grzegorz 1
77 Sitarz Łukasz 1
78 Skarżyński Karol 1
79 Smaka Michał 1
80 Stachelek Damian 1
81 Zaczkowski Adrian 1
82 Żbikowski Łukasz 1
Data powstania: poniedziałek, 5 sty 2009 10:45
Data opublikowania: poniedziałek, 5 sty 2009 10:56
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1986 razy