Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po IV rundzie 20.12.2008 r.

po IV rundzie Lp. Strzelcy bramki
1 Mogilski Mariusz 12
Lp drużyna mecze punkty uzyskane bramki stracone bramki wynik 2 Milarski Michał 9
3 Blok Marcin 7
1 CzerniaFka Senior 4 12 14 2 12 4 Kowalczyk Michał 7
2 Fabryka Sklejka-Pisz SA 4 10 23 10 13 5 Gutowski Leszek 6
3 Ulica Warszawska 4 10 13 3 10 6 Waszkiewicz Łukasz 6
4 Jagodne 4 9 20 2 18 7 Hermasz Adrian 5
5 Hotel Jabłoń Team 4 7 14 21 -7 8 Karpowicz Adrian 5
6 L.S.O. 4 6 20 14 6 9 Wiśniewski Karol 5
7 Drago 4 6 12 9 3 10 Waszkiewicz Czarek 5
8 Chłopaki z podwórka 4 6 13 16 -3 11 Kuna Marek 4
9 MSWEiR Młode Wilki 4 4 12 18 -6 12 Szałkucki Tomasz 4
10 Mar-Mir Belpax 4 4 8 14 -6 13 Wasiulewski Paweł 4
11 CzerniafFka Junior 4 3 5 10 -5 14 Burmajster Michał 3
12 Snopki 4 3 7 16 -9 15 Furjan Marek 3
13 Fokus 4 1 6 18 -12 16 Galanek Kamil 3
14 Ulica Mickiewicza 4 0 8 22 -14 17 Milarski Rafał 3
18 Pawelczyk Piotr 3
19 Wesołowski Cezary 3
20 Sobiewski Kamil 3
żółte kartki czerwone kartki 21 Banach Damian 2
DRAGO bramkarz   22 Duda Bartłomiej 2
      23 Duda Tomek 2
FOKUS Kryszkiewicz   24 Jacewicz Filip 2
      25 Lipiński Marcin 2
CZERNIAFKA Wysokiński R.   26 Malinowski Artur 2
SENIOR Alicki K.   27 Mieczkowski Tomasz 2
      28 Pietrzyk Mieczysław 2
CZERNIAFKA Andrzejewski S.   29 Pikóra Wojciech 2
JUNIOR Hermasz A.   30 Prześniak Paweł 2
  Kowalczyk P.   31 Radziemski Krzysztof 2
      32 Rejmentowski Łukasz 2
MAR MIR Mogilski G. Mogilski G. 33 Ruszczyk Łukasz 2
BELPAX     34 Skarżyński Łukasz 2
      35 Sztrom Bartłomiej 2
ULICA Skarżyński K.   36 Wygnał Ernest 2
MICKIEWICZA Skarżyński Ł.   37 Zaczkowski Hubert 2
      38 Biedrzycki Andrzej 2
HOTEL Furjan M.   39 Nosek Radek 2
JABŁOŃ TEAM     40 Andrzejewski Sebastian 2
      41 Barański Łukasz 1
CHŁOPAKI Zadroga Ł.   42 Dębek Krystian 1
Z PODWÓRKA     43 Gugnacki Karol 1
44 Janicki Łukasz 1
ULICA WARSZAWSKA Waszkiewicz A.   45 Jaworski Konrad 1
    46 Kalwejt Jacek 1
47 Kibitlewski Adrian 1
48 Koszewski Rafał 1
49 Kowalczyk Mateusz 1
50 Kowalczyk Paweł 1
51 Kurzątkowski Konrad 1
52 Łazarczyk Marcin 1
53 Łosiak Mateusz 1
54 Mięsak Łukasz 1
55 Rajmuntowski Marcin 1
56 Romachow Mateusz 1
57 Samul Rafał 1
58 Siergiej Grzegorz 1
59 Sitarz Łukasz 1
60 Skarżyński Karol 1
61 Smaka Michał 1
62 Święszkowski Grzegorz 1
63 Żbikowski Łukasz 1
64 Zaczkowski Adrian 1
65 Poświata Sebastian 1
66 Oszutowski Michał 1
67 Kowalczyk Piotr 1
68 Rafałowski Robert 1
69 Czerniak Damian 1
70 Remiszewski Łukasz 1
71 Rumiński Łukasz 1
72 Mogilski Grzegorz 1
Data powstania: środa, 31 gru 2008 08:53
Data opublikowania: środa, 31 gru 2008 08:57
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2014 razy