Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

WYNIKI - III Powiatowy Otwarty Turniej 3-5-8

GRATULUJEMY!

Nazwisko

R1

R2

R3

D

Wynik

MIEJSCE

Długozima Witold

21

32

17

9

70

1

Skrzatek Maciej

21

20

8

9

49

2

Łosiak Jarosław

9

32

28

8

69

3

Jasiński Zbigniew

25

12

16

8

53

4

Janikowska Monika

24

21

3

8

48

5

Gajda Piotr

12

19

7

8

38

6

Stefański Bartłomiej

18

2

10

8

30

7

Damięcki Mariusz

0

13

16

8

29

8

Radzikowski Ryszard

15

4

10

8

29

9

Pietrzyk Mieczysław

2

13

4

8

19

10

Strękowski Bogdan

13

13

-11

8

15

11

Waszkiewicz Tadeusz

-6

8

10

8

12

12

Tarasiewicz Kazimierz

-4

4

8

8

8

13

Jasiński Tadeusz

28

18

-20

7

26

14

Wrona Wiesław

0

19

5

7

24

15

Małecki Marek

17

0

3

7

20

16

Waszkiewicz Ewa

-17

27

9

7

19

17

Nikiel Sławomir

7

26

-15

7

18

18

Skibicki Mirosław

2

-2

18

7

18

19

Karpiński Zbigniew

12

-16

21

7

17

20

Wojciechowski Marcin

13

-7

11

7

17

21

Andrzejewski Artur

3

24

-17

7

10

22

Pomichowski Aleksander

-7

5

10

7

8

23

Tańcula Janusz

7

-4

4

7

7

24

Owsianko Mariusz

-9

21

-7

7

5

25

Rutkowski Wiesław

-8

11

2

7

5

26

Kakowski Bogdan

-4

3

2

7

1

27

Goliński Paweł

6

-20

13

7

-1

28

Owsianko Krzysztof

-28

17

7

7

-4

29

Giglewicz Krzysztof

35

-10

11

6,5

36

30

Ostrowski Stefan

16

-2

11

6,5

25

31

Zyśk Przemysław

-9

2

34

6

27

32

Chludziński Mirosław

5

35

-26

6

14

33

Pijanowski Andrzej

1

11

1

6

13

34

Wilimczyk Krzysztof

-12

9

15

6

12

35

Motyka Marian

21

-4

-7

6

10

36

Dziarkowski Stanisław

0

-24

32

6

8

37

Gryglik Lech

-15

17

5

6

7

38

Hermanowski Marek

-25

23

7

6

5

39

Romot Jan

-9

-19

33

6

5

40

Bajno Krzysztof

27

-8

-15

6

4

41

Borak Lech

19

-16

1

6

4

42

Łapiński Ryszard

-2

-1

6

6

3

43

Malczyk Iwona

-12

17

-3

6

2

44

Tomasiewicz Ireneusz

13

-3

-9

6

1

45

Florczyk-Prusinowska Bożena

-14

-2

9

6

-7

46

Janikowski Robert

21

-15

-14

6

-8

47

Borkowski Marek

8

-20

2

6

-10

48

Jasiński Artur

7

-15

-3

6

-11

49

Wilimczyk Bogdan

8

-10

-10

6

-12

50

Truszkowski Tomasz

-11

-2

0

6

-13

51

Januszewicz Sławomir

-2

-3

-22

6

-27

52

Ducki Paweł

-5

-2

3

5,5

-4

53

Grajko Waldemar

-15

-7

28

5

6

54

Giglewicz Zdzisław

-21

23

-3

5

-1

55

Karpiński Jakub

-17

23

-8

5

-2

56

Bessman Zbigniew

24

-17

-10

5

-3

57

Król Szymon

-22

-12

27

5

-7

58

Rogiński Waldemar

-12

-4

7

5

-9

59

Polkowski Andrzej

25

-33

-4

5

-12

60

Szymaniak Szczepan

-17

5

-2

5

-14

61

Rogiński Krzysztof

-2

-2

-14

5

-18

62

Bogumił Waldemar

14

-17

-16

5

-19

63

Nikiel Krzysztof

-8

6

-25

5

-27

64

Kwidzyński Marek

-19

-4

-7

5

-30

65

Rembiewski Antoni

-16

-40

20

5

-36

66

Gryglik Jerzy

12

-16

-36

5

-40

67

Andrzejewski Bogusław

-27

-11

-3

5

-41

68

Konopka Adam

-4

-2

-13

4,5

-19

69

Rumiński Krzysztof

-5

5

-8

4

-8

70

Kizling Wojciech

1

-11

0

4

-10

71

Wierzbicki Łukasz

16

-25

-20

4

-29

72

Tkacz Grażyna

0

-16

-16

4

-32

73

Podchul Paweł

-8

-13

-13

4

-34

74

Banach Jerzy

-9

-13

-25

4

-47

75

Długozima Stanisław

-21

-19

-13

4

-53

76

Damięcki Zbigniew

-18

-32

-7

4

-57

77

Borkowski Marcin

-34

4

-30

4

-60

78

Radwański Edward

-3

-11

-15

3

-29

79

Akus Krzysztof

-10

-13

-14

3

-37

80

Damięcki Maciej

-41

-21

-13

3

-75

81

 

Serdecznie dziękujemy SPONSOROM!
Lp. Firma Imię i nazwisko Adres
1 Cafe Bar BASZTA Lucjan Bazydło Pisz, Ratuszowa 14
2 METADOR                                 Hurtownia Opon Małgorzata i Bogdan Chudzik Pisz, Orzyska 4
3 PHU DEKOR Szypczyńscy Pisz, Grunwaldzka 6
4 AUTO BARAŃSKI Ireneusz Barański Pisz, Orzyska
5 FOTO-OPTYKA s.c. Bogusława i Bogusław Andrzejewscy Pisz, Klementowskiego
6 Kancelaria Adwokacka TEMIDA s.c. Tomasz Truszkowski Pisz, Okopowa 1
7 SKRAWMET Grzegorz Karwowski Pisz, Warszawska 55d
8 F.H. ARIEL Mariusz Korwek Pisz, Kościuszki 5
9 PHU POLARIS Andrzej i Wiesław Krzyżańscy Pisz, Woj. Pol. 35B
10 HE ELEKTROBEST Zbigniew Bessman Pisz, Sikorskiego 20
11 Bank BPH   Psz, Dworcowa
12 ZU Teresa Grek Orange, TP Teresa Grek Pisz, Kościuszki
13 MARKANN Wiesław Gotowicz Pisz, Dworcowa
14 FOTO-VILAB   Pisz, Pl. Daszyńskiego
15 PHU GROT Jacek Olszewski Pisz, Czerniewskiego 16
16 COMPLAND Bartłomiej Witka Pisz, Kościuszki 10
17 ALTRONIK Telewizja Nowej Generacji N   Pisz, Rybacka
18 Euro Wypożyczalnia Hanna Sobolewska Pisz, Młodzieżowa 4a
19 Hurtownia KARLA   Giżycko
20 Mini-Max Stanisław Bigda Pisz, Klementowskiego
21 Warmińsko-Mazurski Bank Spółdzielczy   Pisz, Gizewiusza
22 BENTRA S.J. Jan Dąbrowski, Zdzisław Kijora Pisz, Grunwaldzka 1
Data powstania: poniedziałek, 30 mar 2009 11:14
Data opublikowania: poniedziałek, 30 mar 2009 12:02
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 3239 razy