Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Pływanie rodzinne

„0” i młodsi Kat. A; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

JULITA ŁAZAROWICZ

0:16,30

2.

AMELIA PIOTROWSKA

0:16,88

3.

JULIA GAJDA

0:19,60

4.

IWONA WITKOWSKA

0:24,62

5.

WERONIKA PARDEJ

0:27,06

6.

ZUZANNA CIBOROWSKA

0:27,88

7.

ANTONINA GENTEK

0:47,03

CHŁOPCY

1.

MICHAŁ ALICKI

0:14,62

2.

ARTUR BAŁDYGA

0:17,01

3.

FRANCISZEK WIERZBOWSKI

0:17,51

4.

WIKTOR KOZIOŁ

0:25,05

5.

MAKSYMILIAN ALICKI

0:26,88

6.

KACPER KAKOWSKI

0:28,40

7.

MATEUSZ JANUSZKO

0:28,61

8.

ŁUKASZ JANUSZKO

0:38,58

 

I-II Kat. B; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

ZUZANNA ZACHŁOWSKA

0:09,39

2.

JULIA MIELEWCZYK

0:13,22

3.

PAULINA ZARANKO

0:15,81

4.

ANASTAZJA PASTUSZKO

0:16,92

5.

POLA SZYMAŃSKA

0:22,86

CHŁOPCY

1.

ITAN CIBOROWSKI

0:08,70

2.

MAKSYMILIAN TURSKI

0:09,02

3.

BARTŁOMIEJ KROŚNIEWSKI

0:15,19

4.

FILIP KAMIŃSKI

0:15,83

5.

JAKUB OŻAROWSKI

0:16,75

6.

SZYMON URBANOWICZ

0:16,83

III-IV Kat. C; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

NATALIA WIERZBOWSKA

0:18,20

2.

ALEKSANDRA SKRODZKA

0:19,44

3.

AMELIA SKRODZKA

0:19,53

4.

ADA SKRODZKA

0:21,20

CHŁOPCY

1.

JAKUB PUPEK

0:16,43

2.

MAKSYMILIAN TURSKI

0:21,03

3.

KONRAD WOJTOWICZ

0:21,41

4.

SZYMON CIBOROWSKI

0:22,21

 

V-VI Kat. D; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

URSZULA URBANOWICZ

0:18,62

2.

ZOFIA KULIŚ

0:19,71

3.

JULIA KAMIŃSKA

0:20,82

4.

PAULINA PODGÓRSKA

0:23,11

CHŁOPCY

1.

BARTŁOMIEJ WÓJCIK

0:16,31

2.

JAKUB WÓJCIK

0:16,78

3.

MATEUSZ BAŁDYGA

0:18,86

4.

SAMUEL GOŁĘBIOWSKI

0:19,50

5.

MICHAŁ PODGÓRSKI

0:20,60

6.

MICHAŁ ZARANKO

0:22,48

 

GIMNAZJUM Kat. E; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

ANNA LEJMAN

0:16,39

2.

ZUZANNA DĄBROWSKA

0:18,00

CHŁOPCY

1.

NATAN CIBOROWSKI

0:12,03

2.

KRYSTIAN ALICKI

0:13,83

3.

MACIEJ JEDYNAK

0:18,17

4.

JAKUB GENTEK

0:18,38

Ponadgimnazjalne Kat. F; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.

URSZULA PRZYBOROWSKA

0:32,32

CHŁOPCY

1.

BASTIAN CIBOROWSKI

0:12,33

2.

HUBERT CIBOROWSKI

0:13,57

3.

MICHAŁ JEDYNAK

0:14,74

4.

DAMIAN CIBOROWSKI

0:15,11

5.

JAKUB CZARTORYJSKI

0:16,05

 

20-29 lat Kat. G; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.

DAMIAN CUDNIK

0:14,84

2.

MAREK SZUMOWSKI

0:16,87

30-39 lat Kat. H; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.

MAGDA GENTEK

0:15,48

2.

ANETA CIBOROWSKA

0:17,65

MĘŻCZYŹNI

1.

MARCIN GENTEK

0:15,83

2.

PAWEŁ SKRODZKI

0:16,55

 

40-49 lat Kat. I; Styl dowolny; Dystans – 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.

BARBARA JANUSZKO

0:38,19

2.

IWONA CIBOROWSKA

0:40,72

MĘŻCZYŹNI

1.

SEBASTIAN CIBOROWSKI

0:13,66

2.

FABIAN CIBOROWSKI

0:15,22

 

50-59 lat Kat. J; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.

MAŁGORZATA NIEDŹWIEDZKA

0:17,74

MĘŻCZYŹNI

1.

JACEK NIEDŹWIEDZKI

0:15,14

2.

WIESŁAW JANUSZKO

0:20,68

 

60 lat i więcej Kat. K; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.

IRENA CIBOROWSKA

0:28,89

 

 

Klasyfikacja – RODZINY SZTAFETA Styl – dowolny Dystans – 4x25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

1.

CIBOROWSCY
FABIAN, HUBERT, DAMIAN

0:58,69

2.

CIBOROWSCY
SEBASTIAN, ANETA, ITAN

1:03,43

3.

GENTEK
MARCIN, MAGDA, JAKUB

1:08,78

4.

CIBOROWSCY

IRENA, BASTIAN, NATAN

1:08,99

5.

ALICCY

MARCIN, KATARZYNA, MICHAŁ

1:46,14

6.

CIBOROWSCY

IWONA, SZYMON, ZUZANNA

2:11,75

7.

JANUSZKO

BARBARA, WIESŁAW, MATEUSZ, ŁUKASZ

3:33,47

 

Data powstania: czwartek, 8 maj 2014 11:23
Data opublikowania: czwartek, 8 maj 2014 11:31
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2683 razy