Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Otwarte Mistrzostwa Pływackie - 28 stycznia 2010 r.

 

WYNIKI

Z OTWARTYCH MISTRZOSTW PŁYWACKICH

z dnia 28.01.2010 r.

rozegranych na pływalni M-GOSiR w Piszu

 

 

15 m stylem dowolnym dziewczęta 5 lat i młodsi

1. Julia Staniszewska 0:21,19

2. Dominika Liżewska 0:39,13

15 m stylem dowolnym chłopcy 5 lat i młodsi

 

1. Itan Ciborowski 0:16,46

2. Konrad Rudnik 0:28,77

3. Marek Skulmowski 0:33,62

4. Julian Chiliński 0:58,68

 

15 m stylem dowolnym dziewczęta kl. „O”

 

1. Natalia Wierzbowska  MOS Pisz  0:15,37

2. Adrianna Biedrzycka MOS Pisz  0:15,89

3. Aleksandra Skrodzka  SP 1 Pisz   0:17,98

4. Elżbieta Witkiewicz SP 2 Pisz  0:19,08

5. Amelia Skrodzka SP 1 Pisz  0:20,68

6. Ada Skrodzka SP 1 Pisz  0:35,04

15 m stylem dowolnym chłopcy kl „0”

 

1. Michał Piątek MOS Pisz  0:15,83

2. Klaudiusz Gleba SP R-Nida  0:18,82

3. Romuald Olszak SP Muzyczna Pisz 0:24,35

4. Aleksander Ustaszewski SP 4 Pisz  0:32,59

5. Damian Polkowski SP 2   0:45,14

15 m stylem dowolnym dziewczęta - I klasa

1. Wiktoria Ryzińska   MOS/SP Muzyczna Pisz 0:13,51

2. Magdalena Leymańczyk SP Muzyczna Pisz 0:13,83

3. Paulina Szewczyk  SP Pisz 0:14,89

4. Maja Gutowska SP 2 Pisz 0:19,16

5. Julia Filipkowska SP Muzyczna Pisz 0:20,01

6. Aleksandra Zadroga  SP Muzyczna Pisz 0:24,11

7. Paulina Zaleska SP 2 Pisz 0:30,23

15 m stylem dowolnym chłopcy- I klasa

1. Patryk Zapert MOS/ SP Muzyczna Pisz  0:12,55

2. Patryk Długozima  SP 2 Pisz 0:17,64

25 m stylem dowolnym dziewczęta - II klasa

 

1. Julia Gardocka  SP Muzyczna Pisz 0:20,41

2. Wiktoria Mieczkowska  MOS/SP Muzyczna Pisz 0:22,84

3. Urzszula Urbanowicz SP 1 Pisz  0:25,06

4. Agata Kulkowska SP 4 Pisz 0:26,59

5. Natasza Plona SP 4 Pisz 0:28,95

6. Maria Pardo  SP R-Nida 0:33,87

7. Natalia Jurczykowska SP 4 Pisz  0:34,09

8. Joanna Kałudzińska SP 2 Pisz 0:38,20

9. Julia Sobotka SP 2 Pisz 0:40,01

10. Zosia Wiska      SP 2 Pisz  0:49,66

25 m stylem dowolnym chłopcy - II klasa

1. Michał Zapert  MOS/SP Muzyczna Pisz 0:25,73

2. Konrad Rurkowski      MOS/SP 2 Pisz 0:25,78

3. Paweł Grabowski    SP Muzyczna Pisz 0:29,34

4. Radosław Kowalewski  SP 4 Pisz  0:32,74

5. Dawid Bogatz SP 1 Pisz 0:36,76

6. Stanisław Olszak  SP Muzyczna Pisz 0:42,17

7. Mateusz Maconko SP1 Pisz 0:42,36

8. Krystian Lodkowski  SP 4 Pisz 0:45,43

9. Mateusz Buczyński  SP 2 Pisz   0:45,44

10. Przemysław Butler SP 1 Pisz 0:45,92

11. Jakub Baranowski     SP 4 Pisz  0:46,36

25 m stylem grzbietowym dziewczęta - III klasa

 

1. Wiktoria Arciszewska SP 1 Pisz 0:21,52

2. Wiktoria Zielosko  SP 4 Pisz 0:23,72

3. Paulina Rurkowska MOS/SP 2 Pisz 0:25,85

4. Kinga Plona   SP 1 Pisz 0:28,05

5. Kinga Drągowska  MOS/SP 2 Pisz 0:28,25

6. Karolina Bajno   MOS/SP 2 Pisz 0:29,31

7. Zuzanna Szymczyk SP 1 Pisz 0:29,62

8. Karolina Pieklik      SP 1 Pisz  0:33,52

9. Agata Wiska   SP Muzyczna Pisz 0:40,45

25 m stylem grzbietowym chłopcy – III klasa

1. Krystian Alicki SP 2 Pisz 0:22,58

2. Mikołaj Piatek MOS/SP Muzyczna Pisz 0:22,79

3. Brandon Piotr Gołaś SP 1 Pisz 0:33,76

4. Piotr Leymańczyk SP Muzyczna Pisz 0:34,60

5. Patryk Bałdyga SP 2 Pisz 0:40,13

25 stylem grzbietowym dziewczęta – IV klasa

 

1. Wiktoria Charubin SP1 Pisz 0:25,16

2. Martyna Wyszyńska SP 1 Pisz 0:25,37

3. Natalia Szczech SP 1 Pisz 0:25,63

4. Aleksandra Młynarczyk SP 1 Pisz 0:26,20

5. Klaudia Rybka SP Trzonki 0:26:93

6. Anna Lejman SP 2 Pisz 0:27,79

7. Oliwia Demkiw SP 1 Pisz 0:31,26

8. Paulina Długozima SP 2 Pisz 0:32,52

9. Katarzyna Górajewska SP 2 Pisz 0:34,78

25 m stylem grzbietowym chłopcy - IV klasa

 

1. Damian Skrodzki SP 4 Pisz 0:24,50

 

50 m stylem grzbietowym dziewczęta - V klasa

 

1. Natalia Bałdyga SP 2 Pisz 1:00,33

2. Aleksandra Jerominek SP 4 Pisz 1:03,03

3. Weronika Zuzga SP 4 Pisz 1:07,28

4. Daria Ryzińska SP 2 Pisz 0:42,16 ZR

 

50m stylem grzbietowym chłopcy – V klasa

 

1. Szymon Zajkowski MOS/ SP 1 Pisz 0:50,07

2. Igor Plona SP 4 Pisz 0:50,12

3. Kamil Malinowski SP 4 Pisz 1:30,46

4. Dominik Gajlewicz SP 1 Pisz 2:29,02

5. Natan Ciborowski SP 4 Pisz 0:37,66 ZR

50 m stylem grzbietowym dziewczęta – VI klasa

1. Weronika Domańska SP 4 Pisz 0:48,48

 

50 m stylem grzbietowym chłopcy – VI klasa

 

1. Hubert Ciborowski SP 2 Pisz 0:44,03

2. Mateusz Szymanowski SP 2 Pisz 0:58,23

25 m stylem dowolnym dziewcząt – III klasa

1. Wiktoria Arciszewska SP 1 Pisz 0:20,24

2. Wiktoria Zielosko SP 4 Pisz 0:21,72

3. Paulina Rurkowska MOS/SP2 Pisz 0:23,34

4. Karolina Pieklik SP 1 Pisz 0:23,59

5. Kinga Plona SP 1 Pisz 0:23,79

6. Zuzanna Szymczyk SP 1 Pisz 0:24,99

7. Karolina Bajno MOS/SP2 Pisz 0:25,13

8. Kinga Drągowska MOS/SP 2 Pisz 0:25,34

9. Klaudia Klaus SP 1 Pisz 0:38,13

 

25 m stylem dowolnym chłopcy – III klasa

 

1. Krystian Alicki SP 2 Pisz 0:19,16

2. Mikołaj Piatek MOS/SP Muzyczna Pisz 0:19,81

3. Hubert Borkowski SP 1 Pisz 0:23,49

4. Jan Skulmowski SP 2 Pisz 0:24,99

5. Brandon Piotr Gołaś SP 1 Pisz 0:25,69

6. Krzysztof Rzodkiewicz SP 4 Pisz 0:27,87

7. Piotr Leymańczyk SP Muzyczna Pisz 0:30,81

8. Ignacy Olszak SP Muzyczna Pisz 0:31,83

9. Patryk Bałdyga SP 2 Pisz 0:32,84

 

25 m stylem dowolnym dziewcząt - IV klasa

 

1. Klaudia Rybka SP Trzonki 0:21:32

2. Karolina Karwowska SP 4 Pisz 0:25,35

3. Natalia Szczech SP 1 Pisz 0:25,72

4. Anna Lejman SP 2 Pisz 0:25,93

5. Aleksandra Młynarczyk SP 1 Pisz 0:26,03

6. Wiktoria Charubin SP1 Pisz 0:26,86

7. Katarzyna Górajewska SP 2 Pisz 0:27,32

8. Paulina Długozima SP 2 Pisz 0:32,28

9. Sandra Sobotka SP 4 Pisz 0:42,81

10. Dominika Filipkowska SP 1 Pisz 0:17,14 ZR

 

25 stylem dowolnym chłopcy – IV klasa

 

1. Damian Skrodzki SP 4 Pisz 0:23,10

2. Marcin Szumowski SP 4 Pisz 0:25,28

3. Daniel Stachelek SP 4 Pisz 0:30,16

50 m stylem dowolnym dziewcząt – Vklasa

 

1. Natalia Bałdyga SP 2 Pisz 0:53,75

2. Aleksandra Jerominek SP 4 Pisz 1:04,59

3. Weronika Zuzga SP 4 Pisz 1:17,97

4. Daria Ryzińska SP Muzyczna Pisz 0: 35,45 ZR

 

50 m stylem dowolnym chłopcy – V klasa

 

1. Eryk Chiliński SP 1 Pisz 0:40,34

2. Szymon Zajkowski MOS/ SP 1 Pisz 0:42,67

3. Igor Plona SP 4 Pisz 0:42,68

4. Jakub Plona SP Muzyczna Pisz 0:47,99

5. Patryk Czartoryski SP 2 Pisz 0:50,72

6. Wiktor Możarowski SP 10 Łomża 0:52,88

7. Bartosz Stasik SP 1 Pisz 1:00,30

8. Maciej Malinowski SP 4 Pisz 1:10,38

9. Patryk Kraus SP 1 Pisz 1:16,51

10. Dominik Gajlewicz SP 1 Pisz 1:38,21

11. Natan Ciborowski SP 4 Pisz 0:32,39 ZR

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt – VIklasa

1. Weronika Domańska SP 4 Pisz 0:43,13

2. Iga Biedrzycka SP 2 Pisz 0:30,72 ZR

 

50 m stylem dowolnym chłopcy – VI klasa

 

1. Hubert Ciborowski SP 2 Pisz 0:33,66

2. Mateusz Szymanowski SP 2 Pisz 0:46,47

 

 

Najlepszy zawodnik 

Krystian Alicki (Puchar ufundował Starosta Piski)

 

Najlepsza zawodniczka

Wiktoria Arciszewska ( Puchar ufundował Burmistrz Pisza)

 

Najmłodszy zawodnik

Itan Ciborowski (Puchar ufundował Powiatowy Urząd Pracy w Piszu)

 

Nagrodę główną otrzymała – Daria Ryzińska.

(dekoder cyfrowy ufundowała Firma ASTRA, Państwo Marzena i Marek Komosińscy)

 

W Otwartych Mistrzostwach Pływackich MOS Pisz startowało 102 dzieci z 7 szkół podstawowych i młodsi.

 

Objaśnienia:

ZR - Zawodnik Zrzeszony z licencją

SĘDZIA GŁÓWNY

Mariusz Niedźwiedzki

___________________________________________________________________

___________________________________________________________________ 

 

OTWARTE MISTRZOSTWA PŁYWACKIE

Pisz 28.01.2010r.

REGULAMIN MISTRZOSTW

I. ORGANIZATORZY

 

1.       Starostwo Powiatowe w Piszu

2.       Urząd Miejski w Piszu

3.       Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

4.       Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu

 

II. CEL IMPREZY

 

1.       Propagowanie czynnego wypoczynku dzieci i młodzieży,

2.       Propagowanie pływania jako dyscypliny sportowej dla każdego,

3.       Propagowanie działalności sekcji pływania i żeglarstwa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu,

4.       Propagowanie działalności M-GOSiR w Piszu, Mazurskiego WOPR

 

III. MIEJSCE I TERMIN ZAWODÓW

1.       Pływalnia M-GOSiR w Piszu

2.       Dnia 28.01.2010 r. godz. 11.00 - zapisy od 9:30

 

IV. SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW

 

1.       Zawody rozegrane będą zgodnie z programem zawodów oraz niniejszym regulaminem.

2.       Zapisy indywidualne w dniu zawodów jw.

3.       Klasyfikacja indywidualna dziewcząt i chłopców

Na Mistrzostwa wszyscy uczestnicy muszą zabrać ze sobą legitymację szkolną lub dokument poświadczający wiek dziecka. 

4.       Konkurencje i kategorie wiekowe:

Pięć lat i młodsi: (2004 i młodsi)

v  15 m stylem dowolnym dziewcząt  i chłopców- 5 lat i młodsi

 

Klasy „0” : (2003r.)

v  15 m stylem dowolnym dziewcząt  kl. „O” i młodsi

v  15 m stylem dowolnym chłopców kl. „O” i młodsi

 

Klasy I (2002r.)

v  15 m stylem dowolnym dziewcząt

v  15 m stylem dowolnym chłopców

 

Klasy II (2001r.)

v  25 m stylem dowolnym dziewcząt

v  25 m stylem dowolnym chłopców

 

Klasy III (2000r.)

(1 wybrany lub 2 style  tj. dowolny lub grzbietowy)

v  25 m stylem grzbietowym dziewcząt

v  25 m stylem grzbietowym chłopców

v  25 m stylem dowolnym dziewcząt

v  25 m stylem dowolnym chłopców

 

Klasy IV ( 1999r.)

(1 wybrany lub 2 style, tj. dowolny i grzbietowy)

v  25 m stylem grzbietowym dziewcząt

v  25 m stylem grzbietowym chłopców

v  25 m stylem dowolnym dziewcząt

v  25 m stylem dowolnym chłopców

 

Klasy V (1998r.)

(1 wybrany lub 2 style, tj. dowolny i grzbietowy)

v  50 m stylem grzbietowym dziewcząt

v  50 m stylem grzbietowym chłopców

v  50 m stylem dowolnym dziewcząt

v  50 m stylem dowolnym chłopców

 

Klasy VI (1997r.)

( 1 wybrany lub 2 style, tj. dowolny i grzbietowy)

v  50 m stylem grzbietowym dziewcząt

v  50 m stylem grzbietowym chłopców

v  50 m stylem dowolnym dziewcząt

v  50 m stylem dowolnym chłopców

5.       O kolejności miejsc zajętych w klasyfikacji końcowej decydują wyniki czasowe uzyskane przez każdego uczestnika.

 

V. ZASADY UCZESTNICTWA

 

1.       W zawodach każdy uczestnik może startować:

v  w 1 konkurencji - uczestnicy :5 lat i młodsi,  klas „0”, I, II,

v  w 1 lub 2 konkurencjach - uczestnicy z klas III,  IV, V, VI

2.       Zawody rozegrane będą w każdej konkurencji przy uczestnictwie minimum 2 zawodników

3.       Dzieci:5 lat (i młodsze), z klas „0” oraz klas I mogą uczestniczyć w zawodach tylko poprzez zgłoszenie dokonane przez rodzica lub pełnoletniego opiekuna oraz w jego obecności.

4.       Zawodnicy zrzeszeni w Polskim Związku Pływackim mogą uczestniczyć w zawodach, lecz będą objęci osobną klasyfikacją.

5.       W zawodach mogą uczestniczyć dzieci ze szkół podstawowych powiatu Piskiego oraz przebywające w Piszu w okresie ferii zimowych, z innych miejscowości.

6.       Uczestnicy zawodów startują w kategoriach wiekowych zgodnie z rocznikiem urodzenia.

 

VI. NAGRODY UFUNDOWALI

 

1.       Medale – M-GOSiR Pisz

2.       Dyplomy oraz upominki – MOS Pisz

3.       Puchar Starosty dla najlepszego zawodnika i Puchar Burmistrza dla najlepszej zawodniczki.

 

VII. SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW - mgr Mariusz Niedźwiedzki

 

OTWARTE MISTRZOSTWA PŁYWACKIE

Pisz 28.01.2010r.

PROGRAM ZAWODÓW

 

godz. 9.30 - zapisy uczestników, przygotowanie uczestników do zawodów

godz. 10.45 - odprawa sędziów (komisji sędziowskiej)

godz. 10.55 - zbiórka uczestników, sędziów

godz. 11.00 - uroczyste rozpoczęcie zawodów, przygotowanie uczestników do startu

 

ok. 11.15

1.       15 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców – 5 lat  i młodsi

2.       15 m stylem dowolnym dziewcząt - kl”O”

3.       15 m stylem dowolnym chłopców - kl”O”

4.       15 m stylem dowolnym dziewcząt - kl. I

5.       15 m stylem dowolnym chłopców - kl. I

v  DEKORACJE

 

6.       25 m stylem dowolnym dziewcząt - kl. II

7.       25 m stylem dowolnym chłopców - kl. II

 

ok. 12.00

8.       25 m stylem grzbietowym dziewcząt - kl. III

9.       25 m stylem grzbietowym chłopców - kl. III

10.   25 m stylem grzbietowym dziewcząt - kl. IV

11.   25 m stylem grzbietowym chłopców - kl. IV

v  POKAZ STRAŻY POŻARNEJ, DEKORACJE

 

ok. 12.30

12.   50 m stylem grzbietowym dziewcząt - kl. V

13.   50 m stylem grzbietowym chłopców - kl. V

14.   50 m stylem grzbietowym dziewcząt - kl. VI

15.   50 m stylem grzbietowym chłopców - kl. VI

v   DEKORACJE

 

ok. 13:00

16.   25 m stylem dowolnym dziewcząt - kl. III

17.   25 m stylem dowolnym chłopców - kl. III

18.   25 m stylem dowolnym dziewcząt - kl. IV

19.   25 m stylem dowolnym chłopców - kl. IV

v  POKAZ , DEKORACJE

 

ok. 13:30

 

20.   50 m stylem dowolnym dziewcząt - kl. V

21.   50 m stylem dowolnym chłopców  - kl. V

22.   50 m stylem dowolnym dziewcząt - kl. VI

23.   50 m stylem dowolnym chłopców - kl. VI

v  DEKORACJE

 

ok. 14:00 - Zakończenie zawodów.

Data powstania: poniedziałek, 18 sty 2010 11:10
Data opublikowania: poniedziałek, 18 sty 2010 11:31
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 4879 razy